İPhone 5S Yazılım Sonrası Açılmama Sorunu

hepinize merhaba arkadaşlar bir müşterim geldi iphone 5s telefonu var yazılım güncellemesi yaparmısın dedi icloud şifrelerini bıraktı telefon açıktı sorunsuzdu tabi dedi itunes programına bağlayıp güzelce yazılımı başarılı şekilde yükledim hiç bir sorun yok ama yazılım sonrası app logusu altında ufak bir gösterge barı doluyo normalde hemen dolup açılıyo ama bu bar bir türlü dolmadı 6 saat bekledim başında gene aynı kapatıp açtım saatlerce bekledim gene aynı sorun baştan güncelledim sonra geri yükledim oda yetmedi tamamen sıfırlama yazılımı attım gene aynı batarya değiştirdim gene aynı bana yardımcı olurmusunuz ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım çözüm bulamıyorum anakartıda sağlam.
285347448_10221859481298509_3775759404936110922_n.jpg

isterseniz 3u tools programı ile bi deneyiniz

onla yaptım tüm işlemleri ilk yazılımı itunes ile yaptım daha sonrasında ise diğer işlemleri 3utools ile yaptım gene olmadı

onla yaptım tüm işlemleri ilk yazılımı itunes ile yaptım daha sonrasında ise diğer işlemleri 3utools ile yaptım gene olmadı
Merhaba hocam, cihaza itunes ve 3u tools ile sorunsuz yükleyip fakat yine bar devam ediyor ise sorun kuvvetli muhtemel nand flash tan kaynaklıdır. Uğraşmanıza değmez.

Geri
Üst Alt