Yardım İPhone 6s Plus İCloud Kırma

Ios 15 Jailbreak var sanırım sizde bizimle de paylaşın Dünya'da ilke imza atalım.
15 üstü jail break var diyen kim???Arkadas ios 15.xx jail break olmuyor yorumlarında sonra bende iphone 6s var diyip yardım istiyor bende öncelikle jailbreak yapmalısın dedim..jail break yapıyorum demedim

15 üstü jail break var diyen kim???Arkadas ios 15.xx jail break olmuyor yorumlarında sonra bende iphone 6s var diyip yardım istiyor bende öncelikle jailbreak yapmalısın dedim..jail break yapıyorum demedim

IOS 15'e olmuyor yazacaksın o zaman olmayan sürüme Jailbreak oluyor gibi yazmayacaksınız.
Konuda IOS 15 olduğunu belirtilmiş ona rağmen USB bellekle jailbreak yapacaksın yazmışsın baştan savma saçma cevaplar vermeyin.

IOS 15'e olmuyor yazacaksın o zaman olmayan sürüme Jailbreak oluyor gibi yazmayacaksınız.
Konuda IOS 15 odluğunu belirtilmiş ona rağmen USB bellekle jailbreak yapacaksın yazmışsın baştan savma saçma cevaplar vermeyin.
cihazım ios 15 diyen farklı kişi,sonradab biri bende iphone 6s var diye yardım istemiş tüm yorumlardan sonra...neyse sizinde yanlışlarınız var ama bu tür kişisel tartışmaların burda faydadan çok zararı var ayrıca başta savma deyil detaylarıyla yadım edebiliriz bazen ama hoş olmaz burda detay isteyen sizlerden ücret karşılığı yardım talep etsin sonuçta burda emek veriyorsunuz.....neyse iyi çalışmalar size

cihazım ios 15 diyen farklı kişi,sonradab biri bende iphone 6s var diye yardım istemiş tüm yorumlardan sonra...neyse sizinde yanlışlarınız var ama bu tür kişisel tartışmaların burda faydadan çok zararı var ayrıca başta savma deyil detaylarıyla yadım edebiliriz bazen ama hoş olmaz burda detay isteyen sizlerden ücret karşılığı yardım talep etsin sonuçta burda emek veriyorsunuz.....neyse iyi çalışmalar size
Telefonum çalişir durumda olduğu için yardim istedim ben. Dedim belki böyle durumda daha kolay olur. O kadar bilgim yok benimde.

Öncelikle iOS veriyonuna bakınız. iOS 15 den daha düşük bir sürüme sahipse Meid Bypass yöntemleri ile şebeke dahil kullanılır hale gelebilir. Server üzeri kalıcı olarak açılma da denenebilir ancak daha önce Apple aranmış veya denenip red yemiş ise tek çare bypass. Bypass için de dediğim gibi, iOS 15 sürümünden daha düşük olması gerekli çünkü şimdilik iOS 15.xx jailbreak desteklemiyor.

Hocam aşağıdaki cihaz jailbreak hazır sadece bypass yapmadım bu cihaza bu tool ile bypass yaparsam sim kart ve icloud servislerinde sorun olur mu

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    13.6 KB · Görüntüleme: 45
Hocam aşağıdaki cihaz jailbreak hazır sadece bypass yapmadım bu cihaza bu tool ile bypass yaparsam sim kart ve icloud servislerinde sorun olur mu

servis çalışmaz. 14.5.1 veya daha düşük sürümde çalışır şebeke. Bu versiyon için meid Bypass yöntemleri uygulanmalı.

şu an jailbreak olduğu için sürüm düşürme yapabilir miyim? yada meid bypass yaparsam şebeke alır mı cihaz?

Apple'ın imzalamasını durdurduğu hiç bir yazılımı yükleyemezsiniz. Şu anda sadece 15.2.1 yüklenebilir, onda da bypass olmaz.

Şu anki mevcut sürümünde meid bypass gerçekleştirebilirsiniz ancak fiyatı pahalı olacaktır. 700 / 800 bantlarını bulur.

Geri
Üst Alt