Yardım İPhone 7 İCloud Sorunu

• Konbuyu başlatan 7kardes
  • Başlangıç tarihi
7

7kardes

Selamun aleyküm 25.06.2020 de bir icloud kırma işlemi yaptım telefonum iphone 7 ve telefonum açıldı sonra icloud hesabımı girdikten sonra sıfılayayım dedim sıfırladım daha sonra benim hesabı değil o diğer hesabı istedi tekrar kırdım ve acaba geri yükle yaptığım içinmi istedi yoksa güncelleme yapsam tekrar istermi ?

Selamun aleyküm 25.06.2020 de bir icloud kırma işlemi yaptım telefonum iphone 7 ve telefonum açıldı sonra icloud hesabımı girdikten sonra sıfılayayım dedim sıfırladım daha sonra benim hesabı değil o diğer hesabı istedi tekrar kırdım ve acaba geri yükle yaptığım içinmi istedi yoksa güncelleme yapsam tekrar istermi ?
geçici icloud kaldırma olduğu için

iclouda girish yapsan bile gecici olarak kaldirilan icloud sifirlandigi zaman tekrar ayni icloudu talep edecekdir

Büyük harflerle yazmak yasaktır.Forum kurallarını okuyunuz. Tekrarı halinde uzaklaştırılacaksınız.

Bende yaptım yaptım ama şarjı bitince birdaha açılmıyor sen nasıl yaptın?şebeke yok iCloud a giriş yapılmıyor Apple store sadece kullanilabilir durumda.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende yaptım yaptım ama şarjı bitince birdaha açılmıyor sen nasıl yaptın?şebeke yok iCloud a giriş yapılmıyor Apple store sadece kullanilabilir durumda.
Sen Safeshutdown yükledinmi telefona ve iclouda girip app storedan indirme yapabiliyorum ben

güncelleme yapınca tekrar o icloudu isteyecektir checkra1n ile bypass yaptıktan sonra safeshutdown yükleyip açma kapama işlemini yapmalısınız şarjı biterse cihaz bootloopa girecektir ve tekrardan yazılım atıp işlemleri baştan yapmanız gerekli checkra1n ile arama mobil veri siri vs kullanamazsınız

iphone 6 kırdım geçen gün oğlum oyun oynasın diye safeshutdown yükleyip açma kapama işlemini yaptım şarj bitince sorun olmazmı artık daha hiç şarjı bitmedi çünkü

Geri
Üst Alt