Çözüldü iPhone 7 Plus iOS 14.4 iCloud Bypass OK - NO MEID Şebeke OK

YuSuF02

Üye
jailbreak yaptıktan sonra ilgili bölümleri seçip bypass edebilirsiniz

Screenshot_1.png

Gizli İçerik
Kod:
Preparing paths.....OK
Setting up.....OK
Checking iDevices.....OK
Reading iDevice info.....OK
Activation Status: Unactivated
CPU Arch: arm64
Device Class: iPhone
Device Name: iPhone
Firmware Version: iBoot-6723.80.19
Device IMEI: 
Product Name: iPhone OS
Product Type: iPhone 7 Plus
IOS Version: 14.4
SIM Status:
Device Serial Number: F2LTP8CPHFYD
MEID Status: Not Supported
Preparing.....OK
Bypassing.....OK
Operation {Bypass iCloud at Hello Screen} ID: 086CE3F0CC3C8436
Elapsed time 00:57 -- Version 3.9.1

bypass sonrası birsorun oluyormu yeniden başlatıktan sonra felan

Meid cihazın yeniden başlatıldığında kilitlenmemesi için Fix notification yapılması lazım,ha tekrar kilitlenirse F3ar uygulamasıyla free MEID bypass yapılldıktan sonra Eft ile fix notification yapılır ve sıfırlamadıktan sonra kilitlenmez..,Şayet F3ar bypass işleminden sonra eft fix notification hata verirse yani işlem başarısız olursa tekrar jailbreak yapıldıktan sonra eft ile fix yapın kesin olur..defalarca denemişimdir

Meid cihazın yeniden başlatıldığında kilitlenmemesi için Fix notification yapılması lazım,ha tekrar kilitlenirse F3ar uygulamasıyla free MEID bypass yapılldıktan sonra Eft ile fix notification yapılır ve sıfırlamadıktan sonra kilitlenmez..,Şayet F3ar bypass işleminden sonra eft fix notification hata verirse yani işlem başarısız olursa tekrar jailbreak yapıldıktan sonra eft ile fix yapın kesin olur..defalarca denemişimdir
Hocam F3ar kullanıcı adı ve parola istiyor ücretli program sanırım

14.6 da bypas yaptım meid yoktu ama sebeke vermiyor
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

iphone 7 cihaz

eft pro yok rain ile gectım ama 7 ve 7 pkus ıcın 14.6 meidde olmasa sebeke vermıyormus dıyorlar anlamadım bende

telefonu açıp kapatığında tekrar başa döner,dönmez ise bile 1,2 gün sonra döner 14.6 olduğu için ayrıca telefonun meidli...şimdilik nafile

beklicez bakalım hayırlısı
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

sürüm düşürme olmazmı acaba?

Hocam selam aleyküm 7 plus var müşterimin. Baypass yaptım 2 ay önce şimdi güncelleme yapmış çocuğu tekrar yapmaya geldiğimde yarım saat sonra tekrar aynı hatayı veriyor bazen de hata veriyor Daha önce denk gelen ustalarım varmı veya çözüm fikri olan ustalarım.

Geri
Üst Alt