Bilgi İPhone Sim Lock Ücretsiz

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda İPhone 5S modeline kadar olan cihazların sim kilitleri ücretsiz açılmaktadır.

Aşağıdaki site ile işlemleri yapın.

Açıklama Translate Çeviri

a.) iPhone'un R-SIM, Gevey-SIM ve diğer contaları takılı olmamalıdır.

b.) iCloud kilidi KAPALI olmalıdır (FMI: KAPALI).

ADIM 1. iRemove_SIM_Unlock programını indirin ve bilgisayarda başlatın.

ADIM 2. Kilitli cihazı bilgisayara bağlarız.

ADIM 3. Cihaz uyumluluk açısından test ediliyor. Uyumluluk testi başarılı olursa (model ve iOS aygıtı program tarafından desteklenir), program sizi bu konuda bilgilendirir ve ödeme sayfasına yönlendirir.

ADIM 4. Ödeme sayfasında, adınızı ve e-postanızı girin. ŞİMDİ SATIN ALIN (ücretsiz olarak şimdilik) ve iRemove veritabanında cihazınızın IMEI'sini (şimdilik ücretsiz olarak) girin.

ADIM 5. Cihazı bilgisayardan ayırın ve tekrar açın. Program cihazı algılayacak ve BYPASS SIM LOCK tuşunu göreceksiniz.

ADIM 6. BYPASS SIM LOCK düğmesine basın ve program talimatlarını bekleyin. Program, SIM kartı çıkarmanızı ve tekrar telefona takmanızı isteyecektir. Bundan sonra program çalışmaya devam edecek.

ADIM 7. Bypass SIM Kilidi sürecinin sonuyla ilgili programın mesajını bekleyin. İşlemin bitiminden sonra (genellikle birkaç saniye), cihazınız SIM kartı görecek ve operatörün ağına kaydolacaktır.

Cihazı tamamen kullanabilirsiniz. Baypas işleminden sonra, SIM kartı başka bir şekilde değiştirebilirsiniz - kilit açma uçmaz.

Apple sunucusundaki operatörün tam resmi kilitlenmesinin operatörün iPhone kilidinin yerel bir baypas ile anlaşılması ve karıştırılmaması gerekir.

Baypas (bypass) engelleme, cihaz ayarları sıfırlanana veya cihaz tamamen silinene kadar geçerlidir - yanıp söner.

iPhone SIM (carrier) Lock Bypass | iRemove Software

Geri
Üst Alt