Tavsiye JTAG EMMC Programlama Box Tavsiye

hacialiyev

Yasaklı
Herkese selamlar arkadaşlar. emmc programlama box almak istiyorum ama kararsız kaldım. Piyasada Easyjtrag Ufi box riff2 medusa pro gibi boxlar var ama hangisinin daha verimli ve sorunsuz calistigini bilmiyorum. Eger bilen arkadaslar varsa tavsiyeleriniz bekliyorum tesekkurler

Herkese selamlar arkadaşlar. emmc programlama box almak istiyorum ama kararsız kaldım. Piyasada Easyjtrag Ufi box riff2 medusa pro gibi boxlar var ama hangisinin daha verimli ve sorunsuz calistigini bilmiyorum. Eger bilen arkadaslar varsa tavsiyeleriniz bekliyorum tesekkurler
@Negative ustam bu konularda bilgilidir size yardımcı olacaktır mutlaka

Riff artık bitti,medusanin supportunda verdiği dosyalar bile bozuk.Ben easyjtag ve ufi box kullandım.Ikisi de çok iyi,Daha çok Mi cihazlarıyla uğraşıyorsan Ufi almanı tavsiye ederim.Samsunglar için easyjtag daha öndedir.

Cevaplarınız için çok teşekkürler Negativ usta şimdi ikisinin arasında kaldım :) AMa ufi support forumu cok az icerik barindiriyor. Ote yandan ufi geç update oluyor diyorlar. Birde easyjtagla tum telefonlara sorunsuz emmc programlama yapabilirmiyim? ( mi, huaüei lg vs) Teşekkürler

easy jtag plus daha iyi şuanda
lz4 destekliyor
isp destekliyor
en önemlisi yeni cihazlar ufs chip destekliyor
easy jtag plus tavsiye ederim
kullanımı çözdükden sonra
bütün cihazları emmc ve ufs arızalarını yaparsın

Geri
Üst Alt