Çok teşekkürler biraz araştırmadan sonra kolayca orjinal imei düzeltme işlemini yaptım ve sorunsuz şekilde çalışıyor şu an telefon. Yardımlarınız için teşekkürler. Sitenizi desteklemek için düzenli ziyaretler edeceğim. Kolaylıklar dilerim.

Maui Meta 9.17 versiyonu ile düzeltme yapabildim ve bu versiyon modem database dosyasını telefondan otomatik olarak çekiyor. Ayrıca modem dosyasını çıkarıp ayırmaya gerek yok. Eklemek istedim.

Çok teşekkürler biraz araştırmadan sonra kolayca orjinal imei düzeltme işlemini yaptım ve sorunsuz şekilde çalışıyor şu an telefon. Yardımlarınız için teşekkürler. Sitenizi desteklemek için düzenli ziyaretler edeceğim. Kolaylıklar dilerim.

Maui Meta 9.17 versiyonu ile düzeltme yapabildim ve bu versiyon modem database dosyasını telefondan otomatik olarak çekiyor. Ayrıca modem dosyasını çıkarıp ayırmaya gerek yok. Eklemek istedim.

Sorununuzu çözdüğünüze sevindim.Ayrıca geri bildirim için teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

lütfen kaan n1 rom şifresini alabilirmiyim rar şifresi lütfenn

Teşekkürler emeğinize sağlık Sorunsuz bir şekilde FRP işlemi tamamlandı.

YAZILIM
MT6755__KAAN__KAAN_N1__N1__7.0__alps-mp-n0.mp7-V1_mlt6755.65.n_P6 v3.4
SP Flash Tool

SP_Flash_Tool_v5.1744_Win

1.FRP Kilidi Kırma
İlk olarak Sp Flash Tool'u açıyoruz ve scatter dosyası olarak yazılımın bulundugu klasordeki scatter dosyasını seçiyoruz ve FORMAT sekmesinden Manual Format Flash'ı seçiyoruz sonrasında ;

Region : EMMC_USER
Begin Adress [HEX]: 0x1A88000
Format Length [HEX]: 0x100000

olacak şekilde yaptıktan sonra Start'a basıyoruz ve cihazı kapalı vaziyetteyken bilgisayara bağlıyoruz.İşlem kısa sürede tamamlanıp Format Ok mesajı aldıgımızda cihazımızın FRP kilidi kalkmış olacaktır.

2.Yazılım Yükleme
Sp Flash Tool'u açıyoruz ve scatter dosyası olarak yazılımın bulundugu klasordeki scatter dosyasını seçiyoruz ve Download butonuna tıklıyoruz.İşlem tamamlandıktan sonra cihazın açılması 4-5 dakikayı bulabilir.

Not:Cihazınınz frp kilidi kırdıktan sonra Kaan logosunda kalırsa yazılım yükleme işlemini gerçekleştirin..
aynısını yaptım ama olmadı yardım eder misin

Arkdaşlar imei onarma işlemini nasıl yapalirim

Ekli dosyalar

• 2.png
    2.png
    44.5 KB · Görüntüleme: 25
Yazılımın içinde bulunur. Yalnız siz bu yazılım işinden hiç anlamıyorsunuz galiba, benim tavsiyem cihazı çöp etmeden bir teknik servise verin.
başka bir bilgisayarda indirdiğim için şu an yazılım benım bılgısayarımda yok yazılım lınkınıde paylaşırsanız sonucu buraya yazarım

deneme şansım olduve gayet başarılı. paylaşım için teşekkürler.

Geri
Üst Alt