Root Kaan N1 Root Yapma

Es dosya yöneticisi ile aldım hocam isteyen Buradaki linkten rootlu boot'u indirebilir ama kesin ve sorunsuz root edeceğine garanti veremem.
Abi ben buradan rootlu boot dosyasını indirdim telefon root oldu ama tekrar rootsuz boot dosyasını flashladigim zaman telefon açılmıyor Kaan logosunda kalıyor ve bu siteden indirdiğim yazılım dosyasına 71 mb güncelleme geldi ve indirip kurtarma moduna geçtiği zaman hata veriyor yardım eder misiniz? TEŞEKKÜRLER

Abi ben buradan rootlu boot dosyasını indirdim telefon root oldu ama tekrar rootsuz boot dosyasını flashladigim zaman telefon açılmıyor Kaan logosunda kalıyor ve bu siteden indirdiğim yazılım dosyasına 71 mb güncelleme geldi ve indirip kurtarma moduna geçtiği zaman hata veriyor yardım eder misiniz? TEŞEKKÜRLER
Original stock rom kurun düzelir.​

Serdar abi ben yazılımı yüklerken sp Flash programının format bölümünde yanlış birşey yaptım ve imei gitti geri kurtarabilirmiyim
Meta moda giriyormu cihaz deneyin önce.
Tekrar repair yapılması gerek

Serdar abi ben yazılımı yüklerken sp Flash programının format bölümünde yanlış birşey yaptım ve imei gitti geri kurtarabilirmiyim
Evet düzelir sıkıntı olmaz. Maui meta programı ile IMEI repair işlemi yapın.​

Ben o programı denedim birkaç defa telefona kabloyu bagladigimda açılıyor.Yardım edin teşekkürler hocam.
Uzaktan bizim yapacağımız birşey değil. Siz Maui meta ile imei repair işlemi yöntemlerine bakın.​

Geri
Üst Alt