Stock Rom Kaan N1 Servis Yazılımı

USTAM ŞİFRE GÖNDEREBİLİRMİSİN?

yandeks formatında var mı ustam download

Serdar abi Kaan n1 için marshmallow olan sürüm var mı acaba??

Serdar abi Kaan n1 için marshmallow olan sürüm var mı acaba??
Bildiğim yok. Wi-Fi üzerinden güncelleme yap almıyorsa büyük ihtimalle yoktur.

Ancak o telefon bir geliştiricinin elinde olacak. Oda bu cihaz için custom rom vesaire yapacak.

Abi şuan 7.0 nougat ben marshmallow yükleyebilir miyim diye sormuştum
Şimdi anladım. Cihazın ilk çıktığı yazılım Android 6.0 ise mutlaka vardır. Ama yazılımı paylaşılmışmıdır onu bilmiyorum. Aynı cihazdan elimize gelmesi lazım. Oda android 6.0.1 sürümünde olması lazım.

Yazılımını çekip paylaşmak için. Yada servisinde vardır ancak. Siz neden android 6 istiyorsunuz. Android 7 sürümü stabil değil mi?​

Şimdi anladım. Cihazın ilk çıktığı yazılım Android 6.0 ise mutlaka vardır. Ama yazılımı paylaşılmışmıdır onu bilmiyorum. Aynı cihazdan elimize gelmesi lazım. Oda android 6.0.1 sürümünde olması lazım.

Yazılımını çekip paylaşmak için. Yada servisinde vardır ancak. Siz neden android 6 istiyorsunuz. Android 7 sürümü stabil değil mi?
Öylede sadece denemek istedim.Teşekkürler...

KAAN FRP İÇİN
Adres
VbyhPF.jpg

Partition Index: SYS5
Partition name: frp
File Name: NONE
Is Download: FALSE
Type: NORMAL_ROM
Linear Start Address: 0x1a88000
Physical Start Address: 0x1a88000
Partition Size: 0x100000
Region: EMMC_USER
Storage: HW_STORAGE_EMMC
Boundary Check: TRUE
Is Reserved: FALSE
Type: INVISIBLE

TOOL

IZJDdO.jpg
Reis benim kaan n1 e farkli güzel romlardan atmak ve surumunu yükseltmek istiyorum bu mumkunmu yardimci olabilirmisiniz

Kaan n1 lcd yazılım için şifre alabilirmiyim

kaan n1 yazılım için şifre alabilirmiyim ustam

SP Flash Tool error status download exception hatası veriyor acil yardıma ihtiyacım var neden yapar bunu internette de bişey bulamadım

selam şifre yazabilirmisiniz

Geri
Üst Alt