Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda gene ilk bizde olan Kaan N2 cihazına ait yazılımı ve yükleme anlatımını paylaşacağım.

2 çeşit yazılımı ve yükleme aracı ile dosyayı paylaşım yapacağım.

Dosyayı almak için 100 TL ücret ödemeniz gerekir.

Ayrıca bu cihazın imei repair ve frp işlemleri içinde yazılımı alan üyelere yardımcı olunacaktır.

Konu altından saçma sapan yorum yapanlar siteden uzaklaştırılacaktır. Dosyayı bizden almak gibi bir zorunluluğunuz yok istediğiniz yerden alabilirsiniz. Ama konu altına gelip lütfen saçan sapan yorumlarda bulunmayınız. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Konuyu beğenin ve yorum yapın ardından sayfayı yenileyin.

[Gizli içerik]
İyi akşamla dosyayı indiremiyorum nasıl indirebilirim?

Rootlu boot dosyasını flash tools programı ile yüklemeye çalıştım ama Kaan logosunda kaldı neden olmuş olabilir aceba

yazılımı satın almak istiyorum, ödemeyi ne şekilde yapacağız ,yardımcı olabilir miiniz ?

modaratör cevap verir misin artık ?
linke nasıl ulasaçağız , ücreti nereye yatıracağız ?

Derleme numarası versiyonu kaç kuran varmı veya l
Alan

Merhabalar,
Yükleme anlatımı nerede acaba?

Tekrardan merhaba,

Bendeki sürüm "KAAN N2 firmware MT6750__Basari__KAAN_N2__7.0__KAAN_N2_V1.7__NRD90M__KAAN_N2" bu bunda da hep gelen virüs sorunu var mıdır? Fastboot'a alarak mı flashlıyayım?

Tekrardan merhaba,

Bendeki sürüm "KAAN N2 firmware MT6750__Basari__KAAN_N2__7.0__KAAN_N2_V1.7__NRD90M__KAAN_N2" bu bunda da hep gelen virüs sorunu var mıdır? Fastboot'a alarak mı flashlıyayım?
Yazılım içeriginin resimini atın bakalım

Firmware dosyasına nereden ulaştınız , öğrenebilir miyim
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Tekrardan merhaba,

Var sonradan geliyor

Ekli dosyalar

• içerik.png
    içerik.png
    42.2 KB · Görüntüleme: 23
Geri
Üst Alt