*#06# Yapıcna İmei Numarası Cıkıyormu
Yok çıkmıyor. İsmi lazım olmayan bir site bu dosyayı sağlıyor bedavaya, sonra problem çıkınca ücretli yardımıcı olalım diyor. En azından siz daha dürüstsünüz. Dosyayı ve desteği satıyorsunuz. Yazılımını buldum imei atmak için onu deniyeceğim. Teşekkürler yardım için.

Imei yi düzelttiğim dakika bütün virüslü programlar geri geldi. Bu telefonlar gerçekten çöp.

Imei yi düzelttiğim dakika bütün virüslü programlar geri geldi. Bu telefonlar gerçekten çöp.
Bende v1.7 rom ile formatladım imei seri nosunu falan hepsini düzelttim şu an çalışıyor. Fakat virüs problemi falan da yok. Ama şöyle bir durum var Kaan Launcherdan vaz geçin. Dr.Web Antivürüs AOTA.apk yı virüslü algılıyor haberiniz olsun. Ben formattan sonra wifi falan açmadan hemen hariçten uygulama kurma aktif yapıp kaliteli antivürüs kurup taratıyorum. Kaan launcher ı bloke edip, Poco Launcher ile değiştiriyorum. Ayrıca otomatik sistem güncellemeyi kapatıp, AOTA.apk yı bloke edip ve adb komutu ile AOTA.apk yı sistemden siliyorum. Ve böylece virüs derdiniz falan kalmıyor. Ne mmigroup, ne çin apk sı reklam virüsü falan kalmıyor. Deneyip görebilirsiniz.

Not: Keşke elimizde v2.3 rom olsaydı. Nette v2.3 ekran görüntüsü paylaşanlar var. Dongle la full sistem yedeği alıp paylaşan biri olursa makbule geçerdi.

AOTA.APK virüs analizi: VirusTotal

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende v1.7 rom ile formatladım imei seri nosunu falan hepsini düzelttim şu an çalışıyor. Fakat virüs problemi falan da yok. Ama şöyle bir durum var Kaan Launcherdan vaz geçin. Dr.Web Antivürüs AOTA.apk yı virüslü algılıyor haberiniz olsun. Ben formattan sonra wifi falan açmadan hemen hariçten uygulama kurma aktif yapıp kaliteli antivürüs kurup taratıyorum. Kaan launcher ı bloke edip, Poco Launcher ile değiştiriyorum. Ayrıca otomatik sistem güncellemeyi kapatıp, AOTA.apk yı bloke edip ve adb komutu ile AOTA.apk yı sistemden siliyorum. Ve böylece virüs derdiniz falan kalmıyor. Ne mmigroup, ne çin apk sı reklam virüsü falan kalmıyor. Deneyip görebilirsiniz.

Not: Keşke elimizde v2.3 rom olsaydı. Nette v2.3 ekran görüntüsü paylaşanlar var. Dongle la full sistem yedeği alıp paylaşan biri olursa makbule geçerdi.

AOTA.APK virüs analizi: VirusTotal

Kardeşm Allah senden razı olsun senin dediklerini yapıp kullanmadığım gereksiz ne kadar uygulama varsa hepsini sildim.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Kaan n2'nin driverlarınını kurun
minimal adb and fastboottool uygulamasını indirip kurup açın

adb devices
adb shell

pm uninstall -k --user 0 com.redstone.ota.ui

bu kodları yazın sırayısla. Böylece virüs belasından kurtulmuş olacaksınız.

sorunsuz calıstı bende teşekkür ederim ustam

Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda gene ilk bizde olan Kaan N2 cihazına ait yazılımı ve yükleme anlatımını paylaşacağım.

2 çeşit yazılımı ve yükleme aracı ile dosyayı paylaşım yapacağım.

Dosyayı almak için 100 TL ücret ödemeniz gerekir.

Ayrıca bu cihazın imei repair ve frp işlemleri içinde yazılımı alan üyelere yardımcı olunacaktır.

Konu altından saçma sapan yorum yapanlar siteden uzaklaştırılacaktır. Dosyayı bizden almak gibi bir zorunluluğunuz yok istediğiniz yerden alabilirsiniz. Ama konu altına gelip lütfen saçan sapan yorumlarda bulunmayınız. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Konuyu beğenin ve yorum yapın ardından sayfayı yenileyin.

[Gizli içerik]

Sizin verdiğiniz romu kurduğumda telefon açılmıyor ve siyah ekranda kalıyor , nedeni ne olabilir ?

Buradan indirebilirsiniz: KAAN N2 V20190315 Virüssüz Stock Rom

İyi forumlar arkadaşlar bu rom dosyasını kendi telefonumdan büyük uğraşlar sonrası oluşturabildim.
Virüs sorunu yoktur ve gereksiz kullanıılmayan operatör uygulamaları silinmiştir.
Sp_tools uygulaması ile yükleme yapılıyor.
Kendi telefonumdan başka bir telefonda deneme şansım olmadığı için deneyen arkadaşlar aldıkları sonucu yazar iseler mutlu olurum.
Dediğim gibi kendi telefonumdan başka telefonda deneyemedim,sonuç olumsuz olabilir.Hata ile karşılaşır iseniz lütfen kızmayın.İyi şanslar

Geri
Üst Alt