Yardım Kök İçinden Dosya Silme

• Konbuyu başlatan hvl
  • Başlangıç tarihi
H

hvl

Samsung Android 8.0 cihaz ROOT’lu fakat esDosya Yöneticisi ile bazı dosyaları silemiyorum. Şöyle bir hata alıyorum “operation not permitted”. Dosyayı silmem lazım nasıl yapabilirim bilen var mı? İlle de TWRP mi gerekir?

uygulamaya root izni vermiş misiniz?

• Beğen
Tepkiler: hvl
peki root uygulamanız supersu yada magisk hangisini kullanıyorsanız içine girip izinler kısmına baktınız mı bir bakın izin verilmişse orada belli olur

peki root uygulamanız supersu yada magisk hangisini kullanıyorsanız içine girip izinler kısmına baktınız mı bir bakın izin verilmişse orada belli olur

Valla telefon rootlu fakat ben rootlamadım. Uygulamalarda da ROOT uygulaması görünmüyor. ROOT Checker ile de kontrol ettim yine de ROOT lu gözüküyor.

Hocam amacım başka bir şeydi. Cihazı türkçe yapmaya çalışıyordum. Olmuyordu. Dediğinizi yaptım ama yine de o dosyaları silemedim. Şimdi tekrar denedim dosyaları silmeden ve oldu cihaz artık türkçe. Artık sizin dediğiniz uygulamaların etkisi oldumu ne kadar oldu bilmiyorum ama sonuçta ben amacıma ulaştım. Teşekkür ederim.

@adnanmirsad56, size de ayrıca teşekkür ederim sorun çözüldü.

Hocam amacım başka bir şeydi. Cihazı türkçe yapmaya çalışıyordum. Olmuyordu. Dediğinizi yaptım ama yine de o dosyaları silemedim. Şimdi tekrar denedim dosyaları silmeden ve oldu cihaz artık türkçe. Artık sizin dediğiniz uygulamaların etkisi oldumu ne kadar oldu bilmiyorum ama sonuçta ben amacıma ulaştım. Teşekkür ederim.

@adnanmirsad56, size de ayrıca teşekkür ederim sorun çözüldü.
Geçmiş olsun. Yaptığımız yöntemi açıklayarak paylaşırmısınız baskalarida faydalanabilir

• Beğen
Tepkiler: hvl
Hocam çok badozlama oldu bu sitede yayınlanan türkçe yapma dosyasını kullandım. Sonra tekrar ingilizce oldu tekrar yüklemeye çalışınca hata verdi bende kök içinden ilgili dosyaları bulup sildim ayrıca ilgili uygulamaları da sildim. Sonra en baştan dosyayı kurup morelocale 2 uygulaması ile aktif edince düzeldi. Yani yaptığım şey sadece bu sitedeki türkçe yapma dosyası bozulunca düzeltmek oldu.
Geçmiş olsun. Yaptığımız yöntemi açıklayarak paylaşırmısınız baskalarida faydalanabilir

Geri
Üst Alt