Tavsiye Konulara Etiket Ekleme Resimli Anlatım

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda sitemizde açtığınız konulara nasıl etiket ekleriz onu anlatacağım. Konularınıza etiket ekleyerek daha büyük kitlelere konunuz ulaşır. Google aramalarda ilk sıralarda çıkar.

Konularınıza etiket eklemek çok basit bir işlemdir. Aşağıdaki resimlere bakarak sizde kolayca konularınıza etiket eklemesi yapabilirsiniz.

Etiket eklerken örneğin;

"Samsung Galaxy S6 SM-G920A Root İşlemi"

konusuna aşağıdaki gibi etiket ekleyebilirsiniz. Aralarında virgül olacak.

Burada önemli olan sizde kendinizi düşünerek ben olsam Google'da bu konuyu nasıl arardım.
O yüzden etiketleri kendiniz belirleyeceksiniz.

Mesela ben Google'da bir cihaz ile ilgili olarak konu arayacaksam o cihazın model koduna göre arama yaparım. Ama ben işi bildiğim için öyle yapıyorum. Ama işi bilmeyen Cihazın marka ve ismine göre arama yapar. Bunları da düşünerek etiket eklerseniz daha iyi olur.

Konularınıza 20 tane etiket atabilirsiniz. 20 tane etiket atılan konular bir kaç yorumdan sonra mutlaka Google'da ilk sıralamaya giriyor. Bunu hepimiz gördük.

O yüzden değerli ve önemli konularınıza 20 tane etiket atmayı ihmal etmeyin. Etiket atmak konu açmak kadar önemlidir. Konularınız arada kaybolup gitmesin.

Konularınızı açtınız ama zamanınız kalmadı. O zaman gene etiket eklemesi yapabilirsiniz. Resime bakınız;

12.jpg

samsung, galaxy, sm-g920a root,
samsung galaxy s6 root,
samsung galaxy s6 sm-g920a root,

13.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt