Yardım Kospet Optimus MTK6739 IMEI Repair

• Konbuyu başlatan kurtefem
  • Başlangıç tarihi
K

kurtefem

Merhaba,

MTK6739 sistemli akıllı saat aldım. Imei konusunda güveneceğim tanıdık bir telefoncu olmadığından burada sizlere birkaç sey danışma istedim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

1. Kullanmadığım eski bir telefonun imei' ni bu saate atmak istiyorum. Kullanmadığım telefon, eski Nokia3310 tiplerinden. Ama saatin 4g si interneti uygulamaları vs var. Saati o zaman da 4g olarak kullanabiliyor muyum? Kullandığımda herhangi bir sıkıntı çıkar mı?
2. İnternette bazı anlatım ve programlar var. Yönergeler takip ederek bunu sıkıntısız yapabilir miyim?

Merhaba,

MTK6739 sistemli akıllı saat aldım. Imei konusunda güveneceğim tanıdık bir telefoncu olmadığından burada sizlere birkaç sey danışma istedim.

1. Kullanmadığım eski bir telefonun imei' ni bu saate atmak istiyorum. Kullanmadığım telefon, eski Nokia3310 tiplerinden. Ama saatin 4g si interneti uygulamaları vs var. Saati o zaman da 4g olarak kullanabiliyor muyum? Kullandığımda herhangi bir sıkıntı çıkar mı?
2. İnternette bazı anlatım ve programlar var. Yönergeler takip ederek bunu sıkıntısız yapabilir miyim?
Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur. Lütfen yasaları dikkate alarak konularınızı açınız.

IMEI Repair yani IMEI onarımı yasaldır. Onarım için size yardımcı oluruz. Mesajınızı lütfen düzeltin.​

Merhaba,

IMI numaralarının değişmesi telefonda 4g kullanamama gibi bir engel teşkil etmez

Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur. Lütfen yasaları dikkate alarak konularınızı açınız.

IMEI Repair yani IMEI onarımı yasaldır. Onarım için size yardımcı oluruz. Mesajınızı lütfen düzeltin.

Bilgi için teşekkürler. Düzeltiyorum.

İmei repair için yardımcı olabilir misiniz?

Ne yapabilirim bu konuda?

Markası Kospet optimus.

Buradaki adresteki dosyalar yardımcı olur mu bize?

Kospet Optimus download firmware operating instructions! - Optimus Kospet

Eyvallah, teşekkür ederim ilgin için.

Aygıt yöneticisinde böyle bir ekran çıkıyor.

11.jpg

Hocam MT6739 Sanirsam imei repair islemi yapilmiyor cunki 10 tane telefonlar kecdi elime hemsi mt6739 hic birisini yapammadim NCK Miracle ile hicbiri yapamadi

Hocam MT6739 Sanirsam imei repair islemi yapilmiyor cunki 10 tane telefonlar kecdi elime hemsi mt6739 hic birisini yapammadim NCK Miracle ile hicbiri yapamadi
bende geçen bir smartwact yaptım belki aynı yöntemle olur diye denemek istedim inşallah olur demeden birşey diyemem olmazsa çözüm olduğu zaman inşallah yine yardımcı oluruz bilgi için teşekkürler

Ustam evde internete giremiyorum bakım varmış 48saat sonra gelecekmiş ama eve geçip hastpot ile bağlanıp bir program var onla deneme yapariz inşallah

Üstad birkaç kez bir yerlerden denemeye çalıştım ama olmadı. Sorunun ne olduğunu da anlayamadım. Windows10 var bende..
Ne zaman müsait olabilirsin bağlanıp denesek?
Şimdiden teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt