Root Lefe Blade X9 Root İşlemi [İlk Bizde]

silivriserdar

Genel Moderator
e7398e9d43738714b2870ec7d375a05c.jpg

d7c44a8819c136ddc446834fce3c974c.jpg

5bad5c7c07a53e646acf7df068867099.jpg

2432a5e91a28312e78e277ab890ed3a0.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Lefe Blade X9 cihazına nasıl root işlemi yapılır onu anlatacağım.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir.

Dosya içinde gerekli açıklama vardır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tamamdır usta ilgilendiğin için tesekkur ederim şimdi telefona root atacam da ********* hesabin warsa yazda musaitsen bir yerde takilirsam sana sorsam :)
Dosya içinde açıklama olması lazım. Takıldığınız yerde TeamViewer ile bağlanıp yardımcı olurum.

merhaba preloader yükleyecekmiyiz ve ayrıca rootlanınca veri kaybı olurmu ?

herşeyi doğru yapıyorum ama sp flash tool da download dedigim zaman herhangi bir yükleme olmuyor ve bunu telefon kapalıyken yapıyorum
ama olmuyor yardımcı olurmusunuz.

herşeyi doğru yapıyorum ama sp flash tool da download dedigim zaman herhangi bir yükleme olmuyor ve bunu telefon kapalıyken yapıyorum
ama olmuyor yardımcı olurmusunuz.
Cihazın aygıt yöneticisindeki durumu nedir kapalı olarak taktığınızda

Cihazın aygıt yöneticisindeki durumu nedir kapalı olarak taktığınızda
MTP USB AYGITI Olarak görünüyor bu cihaz için herhangi bir driver kurulumu yapmam gerekiuormu yada driver ları varmı çok saçma bir cihaz rom bile bulamaıyorum ayrıca bir kaç tane sp flash tool sürümü denedim olmadı.

MTP USB AYGITI Olarak görünüyor bu cihaz için herhangi bir driver kurulumu yapmam gerekiuormu yada driver ları varmı çok saçma bir cihaz rom bile bulamaıyorum ayrıca bir kaç tane sp flash tool sürümü denedim olmadı.
Mtk olarak görmemesi laizm. Com bağlantısı olarak görmesi lazım

Geri
Üst Alt