Daha yapamadım işlemi usb bellek yok almam lazım daha sonra işlemleri yapıcam tekrar teşekkür ederim saygılar sunarım

merhaba arkadaslar ekran şifre için yazılımla uğrasan arkadaslar var size daha kolay yöntemini buldum şahsen kendi cihazımda onarım yaptım şifreyi kırdım

öncelikle miracle creck versiyon 2.58 indirin

Miracle_2.58_Crack_setup.rar

Password: GSM1X

miracle proğramımızı acıyoruz ve resimde anlattığım gibiişaretli olacak sekilde ayarlıyoruz start butonuna tıklıyoruz sonra cihaz kapalı sekilde usb baglıyoruz driverler yüklü olmak sarti ile en son proğram şifreemizi kırdığına dair bitti yazısını göreceksiniz done... gibi cihazı usb den artık cıkarabilirsiniz cihaz calıstırdığımızda acılısta kalacak ses kısma power acma kapama tusuna basıyorsunuz 3 secene cıkar ses tuslarıyla recovery üstüne geliyorsunuz power tusuna basıyorsunuz recovery menumuz acılacaktır android resimini görüyorsanız power ses kısma bir ikikere basın recovery menusune gecin wipe 2 seceneği yapıp reboot diyip cihazın acılmasını bekeyinhepsi bkadar teşekkür etmeniz Allah razıolsun hayırlı işler versin demeniz yeterli

saygılarımla
Ekli dosyayı görüntüle 1139
usb port bağlanmıyor hiç bir şekilde. kullandığınız driver setini de yüklerseniz iyi olur

Geri
Üst Alt