O

Ozgrkllc

S a ustalarım imei repair yapmam gerek bord değişimi yaptım eski boardın ekrakları durduğu için. Cihaz modeli k53a48 k6note v7.0 yüklü gerekli işlemleri yaptım ancak beceremedim v7.0için farklı bir yöntem varmı elimde boxsım yok.

image.jpg

ÇÖZÜLDÜ

1-
TWRP YÜKLEME

2- ROOT YAPMA

3- IMEI REPAİR

Moderatör tarafında düzenlendi:
S a ustalarım imei repair yapmam gerek bord değişimi yaptım eski boardın ekrakları durduğu için. Cihaz modeli k53a48 k6note v7.0 yüklü gerekli işlemleri yaptım ancak beceremedim v7.0için farklı bir yöntem varmı elimde boxsım yokEkli dosyayı görüntüle 2391

Cihazı unlock yapın. Ve root edin sonra diagnostics açın ve WriteDual imei programı ile imei repair yapabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
cihaz zaten boş ustam ancak twrp yükleyemedim cihaza

Twrp yüklümüdür şuan ustam cihazda

Ekli dosyalar

• E7888EE4-E07C-4ED2-B0BE-309E40312B0B.jpeg
    E7888EE4-E07C-4ED2-B0BE-309E40312B0B.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 97
yanlış yere yazdım ustam düzeltmeye calıştım ancak silemedim özür dilerim.
driverler otomatik yüklendi ustam
cihazın root işlemini yaptıktan sonra WriteDual imei ile deneyecegim

yanlış yere yazdım ustam düzeltmeye calıştım ancak silemedim özür dilerim.
driverler otomatik yüklendi ustam
cihazın root işlemini yaptıktan sonra WriteDual imei ile deneyecegim
Şimdi bu test modunda direk deneyin. WriteDual imei programı ile.

Cihazı unlock yapın. Ve root edin sonra diagnostics açın ve WriteDual imei programı ile imei repair yapabilirsiniz.
Hocam, naçizane bir önerim var. Lenovo k6 note WriteDual imei ile yazıldığında akabinde ağ(WiFi, Bluetooth, şebeke) problemleri yaşanıyor. cihazda Qfil ile qcn yedeği alınıp qcn edit edildiğinde sorun yaşanmıyor.

Hocam, naçizane bir önerim var. Lenovo k6 note WriteDual imei ile yazıldığında akabinde ağ(WiFi, Bluetooth, şebeke) problemleri yaşanıyor. cihazda Qfil ile qcn yedeği alınıp qcn edit edildiğinde sorun yaşanmıyor.
teşekkür ederim ustam qfil e bakacagım

valla hocam cıldırmamak elde değil cevrede yapan biri de yok tamire yönelik calıştıgım için yazılım cok zorluyor acıkcası

Geri
Üst Alt