cihazını fastboot modda bağlayın ve winrardan dosyası masa üstüne çıkarın Flash Twrp.bat dosyasını çalıştırın twrp yüklenmiş olacak
k53a48 Twrp

Yardımlarınız için bütün ustalarıma teşekkür ederim cihazı hallettim sizlerden ve sizin gibi değerli ustalarımdan allah razı olsun büyüklerimin ellerinden öperim
Geçmiş olsun. Yeni gördüm mesajınızı. Root yaptıktan sonra cihazı açık şekilde bağlayıp usb hata ayıklama açıp CMD ekranına

adb devices

adb shell

su

setprop sys.usb.config diag,adb

Sonra WriteDual imei programı ile imei repair işlemi yapılır. Ama QPST ile QCN yedeğini alın.

Geçmiş olsun. Yeni gördüm mesajınızı. Root yaptıktan sonra cihazı açık şekilde bağlayıp usb hata ayıklama açıp CMD ekranına

adb devices

adb shell

su

Sonra WriteDual imei programı ile imei repair işlemi yapılır. Ama QPST ile QCN yedeğini alın.
Ustam ben yedek almadan yazdım umarım ileriye yönelik bir sorun yaşamam ?

Ustam ben yedek almadan yazdım umarım ileriye yönelik bir sorun yaşamam ?
dostum versiyon düşürüptemi yazdın diren android 7.0 ikenmi yazdın imei yi ? şebeke falan gidiyor demiş bi arkadas riske giremedim

adb devices

adb shell

su

başkan ben twrp yükleyip magisk manager ile telefonu rootladım ama bu komutları uyguladığım zaman böyle oluyor, writedual imei programı port bulunamadı diyor
zcvzxcv.png

Geri
Üst Alt