Yardım Lenovo K6 Note K53a48 Logoda Kalma

• Konbuyu başlatan OGUZHAN41
  • Başlangıç tarihi
O

OGUZHAN41

lenovo k6 note bir telefonum var ekran taktırdım daha ekran taktırmadan önce kendim telefonun imei repair yapmistim ekranı değişiminde sonra aynı gün içinde şebeke düşmeye başladı depremden dolayı düşündüm sonrasında çevremde aynı sorunun olmadığını görünce telefona hard reset atmayı denedim ve sonra telefon lenovo logosunda kaldı ne recovory mode açılıyor ne başka birşey yapılıyor sadece fastboot mode açılıyor ne yapmam lazım

lenovo k6 note bir telefonum var ekran taktırdım daha ekran taktırmadan önce kendim telefonun imei repair yapmistim ekranı değişiminde sonra aynı gün içinde şebeke düşmeye başladı depremden dolayı düşündüm sonrasında çevremde aynı sorunun olmadığını görünce telefona hard reset atmayı denedim ve sonra telefon lenovo logosunda kaldı ne recovory mode açılıyor ne başka birşey yapılıyor sadece fastboot mode açılıyor ne yapmam lazım
1)
We extract the TWRP folder from the
TWRP-3.0.2.7_K53a48_by_SevenMaxs.7z archive to the root of any disk.
2)
We enable ADB debugging on the phone (drivers for ADB must be installed on the PC)
3)
We connect the phone to the PC using the usb cord
4)
Run Flash-TWRP.bat (Run-TWRP.bat for a one-time launch of TWRP).
5)
We are waiting for the phone to boot into TWRP. Now we can disconnect the usb cable.
6)
Installation is complete.

After install twrp flash custom ROM
Custom Rom All Here
Gizli İçerik

Full instruction Lenova forum

Ayrıca usb başlayınca telefonu görmüyor bilgisayar

Geri
Üst Alt