Çözüldü Lenovo Legion Pro Duel L79031 IMEI Repair

Negative

#🆂🆄 ɴᴇɢᴀᴛɪᴠᴇ / ᴅᴇᴠᴇʟᴏᴘᴇʀ ᴏғ ► ᴄʜɪᴍᴇʀᴀ ᴛᴏᴏʟ
Genel Moderator

Hepinize merhaba değerli GsmTurkey üyeleri.

Bugünkü konumuzda Lenovo Marka Legion Pro Duel L79031 Cihazımıza İmei Repair yaptık.

Efs ve qcn yedeklerini aldık, detaylı bir şekilde anlattık ve V.I.P üyelerimizle paylaştık.

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın.

DOWNLOAD HERE & İNDİR

legion-pro-11.jpg

Ekli dosyalar

• www.gsmturkey.net.7z
    120.6 KB · Görüntüleme: 581
Moderatör tarafında düzenlendi:
Stock Rom Alternatif linkler:

Son düzenleme:
yazılımı attıktan sonra sürekli reset sorunu verdi yükleme de sorun mu yaptık acaba

efs siliyoruz sonra qcn editleyip qfille yazıyoruz ama numara hala aynı twrp den de sildim açıkkende sildim hatta edl den de sildim yine geri geliyor

efs siliyoruz sonra qcn editleyip qfille yazıyoruz ama numara hala aynı twrp den de sildim açıkkende sildim hatta edl den de sildim yine geri geliyor
Anlatımlar ve diğer tüm noktalar için V.I.P. Üye olmanız gerekiyor.

Merhaba Lenovo legion duel ile pro aynimi repair islemi

merhaba dosyanın zip şifresi nedir acaba.

Hepinize merhaba değerli GsmTurkey üyeleri.

Bugünkü konumuzda Lenovo Marka Legion Pro Duel L79031 Cihazımıza İmei Repair yaptık.

Efs ve qcn yedeklerini aldık, detaylı bir şekilde anlattık ve V.I.P üyelerimizle paylaştık.

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın.

DOWNLOAD HERE & İNDİR

Ekli dosyayı görüntüle 14568
dosya şifresi ??

kolay gelsin şifre yada bu cıhazı yapacak olan arkadaş varsa ücreti ne ise ödeyelim bi yardımcı olsun

kolay gelsin şifre yada bu cıhazı yapacak olan arkadaş varsa ücreti ne ise ödeyelim bi yardımcı olsun
Sitenin yukarısındaki iletişim kısmından uzaktan bağlantı destek ekibine ulaşabilirsiniz.

bun lara kayit oluyormu bunlar 22gb ram diye bilyoru m ama kayit olma durumunu bilmiyorum gercekten

Yazılım yukledıkden sonra cıhaz acılmıyor qualcom port verıyor sadece hangı program ıle yazılım yukleye bılırım qfıl ıle yuklerken hata verıyor

Bu modelın test poınt noktarını bılıyormusunuz usta
Bu modeller ilgili herşeyi biliyorum,ancak tekrar tekrar ısrar etmeyin.
Bu modelin bütün anlatımları bütün yazılımları imei repair bölümleri V.I.P Üyeliktedir. Ücretli satılmaktadır.

Bu modeller ilgili herşeyi biliyorum,ancak tekrar tekrar ısrar etmeyin.
Bu modelin bütün anlatımları bütün yazılımları imei repair bölümleri V.I.P Üyeliktedir. Ücretli satılmaktadır.
vıp uyelık ucretı ne kadar

eng rom ile repair yaparsın ustam eng room yükle direk repiar yap
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Bu modelın test poınt noktarını bılıyormusunuz usta
alt taraftan takarsan edl moda girmez üst olan söketten takmanız lazım mesela ben iki usb ile yaptım :)
sen üst tarafa taksan görür

Geri
Üst Alt