Çözüldü Lenovo Tab 7 Essential TB-7304F ZA730 Android FRP Reset İşlemi

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Lenovo Tab 7 Essential TB-7304F ZA730 cihazına Android 7 sürümünden nasıl frp reset yapılır onu anlatacağım.

İndirilen dosya içinden swec file seçin ve aşağıdaki değerleri aşağıdaki gibi girin ve format deyin.

Begin address = 0x8000000
Format length = 0x100000

Lenovo TB-7304F (Android 7.0) Frp Solution Here

50051869_541411.PNG

File + Tool
İNDİR

36371b86a6e307e60e0e38c700e95e4e.jpg

Şifre

Kod:
GD_Mekail92@Gsm Developers

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Lenovo Tab 7 Essential TB-7304F ZA730 cihazına Android 7 sürümünden nasıl frp reset yapılır onu anlatacağım.

İndirilen dosya içinden swec file seçin ve aşağıdaki değerleri aşağıdaki gibi girin ve format deyin.

Begin address = 0x8000000
Format length = 0x100000

Lenovo TB-7304F (Android 7.0) Frp Solution Here

50051869_541411.PNG

File + Tool
İNDİR

36371b86a6e307e60e0e38c700e95e4e.jpg

Şifre

Kod:
GD_Mekail92@Gsm Developers
Konuda Var Şifre

rar dosyanın sıfresını diyorum dosyayı acarken sıfre ıstıyor

konuda sıfre diye yazı baslıyor ama sıfrenın ne oldugu yazmıyor

indirdiğim dosyaların içinde "swec file" diye birşey bulmadım

ufst varsa elinizde direk açıyor haberiniz olsun ANDROID_UFS_1058_A4 açın kendi modelini seçin lenovo sekmesinden

Son düzenleme:
arakadaşlar gerekli işlemleri yaptım flash attıkdan sonra işlem tamam işareti geldi fakat bir sorun var tablet açılmıyor sorun nedir

batarya ile alakalı değil sarj %50 üzerindeydi zaten 2-3 saattir sarja takılı flash atıldıkdan sonra kapandı hiç tepki yok sadece sag üste kırmızı ışık yanıyor sarj takınca

batarya ile alakalı değil sarj %50 üzerindeydi zaten 2-3 saattir sarja takılı flash atıldıkdan sonra kapandı hiç tepki yok sadece sag üste kırmızı ışık yanıyor sarj takınca
Yazılım Yüklemeyi Denermisiniz Bu İşlemlerden Sonra Bazı Cİhazlarda Bölye Sorunlar Cıkıyor Siz Tekrar Cİhazınıza Yazılım Yükleyin Acılacaktır

Sorun çözüldü mü?

hayır sorun çözülmedi yazılımdan sonra cihaz da ne sarj alma işareti var ne görüntü ama usb kabloyu takıp tekrar aynı flash yükleme yaptım defalarca yükleme yapılıyor fakat sonuc yine aynı

hayır sorun çözülmedi yazılımdan sonra cihaz da ne sarj alma işareti var ne görüntü ama usb kabloyu takıp tekrar aynı flash yükleme yaptım defalarca yükleme yapılıyor fakat sonuc yine aynı
Yazılımı yükleyip açmıyorsa cihazın doğru yazılımı değildir. Doğru yazılımını bulup yükleme yaparsanız büyük ihtimalle sorun çözülür.

Bataryayı çıkartıp tekrr takman gerekir

Bu cihaz için geçersiz ? ben yaptım olmuyor ayrıca bu görselde paylaştığınız işlemciyle aynı değil. Fotoğraf görseli başka cihaza ait.

Bu cihaz için geçersiz ? ben yaptım olmuyor ayrıca bu görselde paylaştığınız işlemciyle aynı değil. Fotoğraf görseli başka cihaza ait.
1 yıl önce paylaşım yapmışım. 1 yılda kimse aynı kalmıyor. Teknoloji de aynı kalmıyor. Cihazlar güncelleme vesaire alıyor.

Çözemediyseniz yardımcı oluruz.​

Geri
Üst Alt