frp kırma yontemi bulundu ama hala oem kilit kaldırma ve root hakkında çözüm yok. yardım edecek kimse varmı ?

frp kırma yontemi bulundu ama hala oem kilit kaldırma ve root hakkında çözüm yok. yardım edecek kimse varmı ?
Bu cihazin yazilimi varmi elinizde hazir.
Var ise boot.img dosyasini upload edin biryere link verin bakalım

Bu cihazin yazilimi varmi elinizde hazir.
Var ise boot.img dosyasini upload edin biryere link verin bakalım
boot-verified.img

boot-verified.img adında bi dosya var flashtool ile denedim kacdefa yabancı forumlarda rom yukleme talimatlarınıda aynen uyguluyorum ama nafile.
adb ve fastboot denedim oem ve flashla ilgili komutlarda uncown command hatası veriyor.

nerdeyse butun herseyi denedim ama olmuyor.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    38.9 KB · Görüntüleme: 54
  • Adsız2.png
    Adsız2.png
    32.2 KB · Görüntüleme: 56
  • Adsız3.png
    Adsız3.png
    43.6 KB · Görüntüleme: 43
boot-verified.img

boot-verified.img adında bi dosya var flashtool ile denedim kacdefa yabancı forumlarda rom yukleme talimatlarınıda aynen uyguluyorum ama nafile.
adb ve fastboot denedim oem ve flashla ilgili komutlarda uncown command hatası veriyor.

@.getdroidtips.com/twrp-recovery-lenovo-tab-7-essential/
burdaki adımları harfiyen yapıyorum uncown command dan başka bişey görmedim.

boot-verified.img

Cihazi unlock yap once.
Sonra bunu flashla
MEGA

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

unlock yapılamıyor. oem kilidi açılmıyor.
musait bi zamanınızda bağlantıyla yardımcı olma şansınız varmı ?
Bu konu uygun konu değildir lütfen yeni bir konu açınız. Bu konu bu cihazın FRP Reset İşlemi ile ilgilidir. Konudaki yorumları sileceğim.

FRP kırma işlemi geçersiz uygulanmıyor bunu deneyen oldu mu ? Anlatımda sıkıntı var gibi . Adam sadece manuel format atıyor adrese sonrasında flashlama bile yapmıyor. Frp.bin dosyası var içinde ama anlatımda flaşlanması gösterilmiyor ilginç.

hocam cihazı ses kısma olarak takıyorum gormuyor cihaz driver full yuklendi sizce neyden yapar

eror status falan verıyor goruncede

Geri
Üst Alt