Çözüldü Lenovo Vibe C A2020a40 Root ve IMEI Repair İşlemi

ozmeniletisim71

VIP Üye
Herkese iyi akşamlar bugun sizlere Lenovo Vibe C telefonumuza Root ve imei repair işlemini anlatacağım.

Yapılacak işlemler gayet kolay ve basittir. Takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

1:Cihazın usb hata ayıklama açalım

2: burada bulunan Kingo root apk dosyasını indirip telefonumuza kuralım (telefonunuzda wifi mutlaka açık olmalı) 2 veya 3 dk içinde root işlemi tamamlanmış olacaktır

şimdi sıra gelelim cihazımıza imei repair işlemine

1:telefonuzu usb kablo ile pc ye bağlayın ve CMD penceresini açın aşağıdaki komutları tek tek yazın

adb shell

su

setprop sys.usb.config diag,adb

2:burada bulunan dosyayı indirin ve programı başlatın

3: burda comport numaranızı göreceksiniz eğer yoksa aygıt yöneticisini kontrol edin ve imei 1 ve imei 2 yazan yerlere

orjinal imei yazın telefonu kapatın açın işlem tamamdır

not: android sürümü 5.1.1 bizzat denendi sonuç olumlu

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam detaylı anlatırmısınız benim imei atmam gerekiyor cmd ye yazıyorum komutları hata veriyor sanırsam port numarası da bulunamadı diyor
teşekkürler

hocam detaylı anlatırmısınız benim imei atmam gerekiyor cmd ye yazıyorum komutları hata veriyor sanırsam port numarası da bulunamadı diyor
teşekkürler
Cihazin Ayarlardan Usb Hata Ayıklama Açın
Adb Shell Yazdiktan sonra Telefondan İzin Verin Sonrasında İşlemlere Devam Edin.

Herkese iyi akşamlar bugun sizlere Lenovo Vibe C telefonumuza Root ve imei repair işlemini anlatacağım.

Yapılacak işlemler gayet kolay ve basittir. Takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

1:Cihazın usb hata ayıklama açalım

2: burada bulunan Kingo root apk dosyasını indirip telefonumuza kuralım (telefonunuzda wifi mutlaka açık olmalı) 2 veya 3 dk içinde root işlemi tamamlanmış olacaktır

şimdi sıra gelelim cihazımıza imei repair işlemine

1:telefonuzu usb kablo ile pc ye bağlayın ve CMD penceresini açın aşağıdaki komutları tek tek yazın

adb shell

su

setprop sys.usb.config diag,adb

3: burda comport numaranızı göreceksiniz eğer yoksa aygıt yöneticisini kontrol edin ve imei 1 ve imei 2 yazan yerlere

orjinal imei yazın telefonu kapatın açın işlem tamamdır

not: android sürümü 5.1.1 bizzat denendi sonuç olumlu
sonuç olumlu teşekkürler

merhabalar.
link olü. yenileme imkanı var mı?

Geri
Üst Alt