Lenovo Vibe P1 (P1A41) Görseller Bilgisayarda Görünmüyor

Winsoft

Üye
Merhaba, Lenovo Vibe P1 (P1A41) cihaz var çekilen fotoğraflar telefonda var görünüyor fakat telefonu bilgisayara bağlayıp fotoğrafları almak istediğimde fotoğrafların büyük çoğunluğu bilgisayarda görünmüyor fakat son çektiğim fotoğraflar görünüyor ne yapmam gerekiyor?
Denediklerim ve Sonuç Alamadıklarım:
-Hata ayıklama modunda denendi.
-Farklı kabloyla denendi.
-Sadece görsel aktarımı modunda da denedim.

Merhaba, Lenovo Vibe P1 (P1A41) cihaz var çekilen fotoğraflar telefonda var görünüyor fakat telefonu bilgisayara bağlayıp fotoğrafları almak istediğimde fotoğrafların büyük çoğunluğu bilgisayarda görünmüyor fakat son çektiğim fotoğraflar görünüyor ne yapmam gerekiyor?
Resimler virüs yemiş olabilir. Ondan dolayı sıkıntı yaratabilir.​

Resimler virüs yemiş olabilir. Ondan dolayı sıkıntı yaratabilir.
Teşekkürler fakat öyle bir şeye pek ihtimal veremiyoruz. İş telefonu içinde sadece WhatsApp var ve onun dışında ne bir şey indiriliyor nede tarayıcı v.b kullanılıyor. Telefonun temiz olduğunu düşünüyoruz. Bunlar dışında bir şekilde bulaşma şansı var mı?

Edit: Telefonu bilgisayar bağlayıp isimden aratarak da denedim olmadı.

Teşekkürler fakat öyle bir şeye pek ihtimal veremiyoruz. İş telefonu içinde sadece WhatsApp var ve onun dışında ne bir şey indiriliyor nede tarayıcı v.b kullanılıyor. Telefonun temiz olduğunu düşünüyoruz. Bunlar dışında bir şekilde bulaşma şansı var mı?

Edit: Telefonu bilgisayar bağlayıp isimden aratarak da denedim olmadı.
Sdcard İle Resimlerinizi Alın Ardından Stock Rom Yüklemeyi Deneyin.

Tavsiye - İstediğiniz Cihazın Yedeğini Alın
Bununla yedek almayı deneyin

Geri
Üst Alt