Yardım Lenovo Vibe P1 Ses Az Gelme Sorunu

Winsoft

Üye
Merhaba Lenovo Vibe P1 (p1a42) cihazımın telefonlar konuşurken karşıdan gelen kişinin sesi az geliyor ahizeyi değiştim fakat sorun hala devam ediyor ses sonda temizliğini de yaptım ve telefonu da yeni formatladım ne yapmam gerekiyor?

Merhaba Lenovo Vibe P1 (p1a42) cihazımın telefonlar konuşurken karşıdan gelen kişinin sesi az geliyor ahizeyi değiştim fakat sorun hala devam ediyor ses sonda temizliğini de yaptım ve telefonu da yeni formatladım ne yapmam gerekiyor?
Farklı Bi Parca Denedenizmi Hocam

Ustam yazılımı varsa birde yazılım atın sonra format atın. O kısım aradan çıksın.

Bizimde bazen başımıza geliyor. Orjinal parca olmadan kesinlikle bazen sesi iyi vermiyor

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yazılım olarak forumda bir tane buldum onu denemeyi düşünüyorum stock rom atsam olur mu? Yoksa root şart mı?
Rootla ilgisi olmasi cok cok düşük. Dilerseniz stock romu da deneyin

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araştırdığım kadarıyla bu cihazda bu sorun kronik cihazın garantisi yok bu sorunu nasıl çözebiliriz?

Sıvı temas sonucu da o hale gelmis olabilir

Geri
Üst Alt