Lenovo Yoga Tablet 8" 60044 Yazılım Lazım

sirxan

Üye
selam alekum elimde lenovo 60044 modeli var telfona hard reset atdim acilis ekraninda lenovo logosunda kaldi? sorun neden kaynaklana bilir? yazilimsa ola bilirmi?

selam alekum elimde lenovo 60044 modeli var telfona hard reset atdim acilis ekraninda lenovo logosunda kaldi? sorun neden kaynaklana bilir? yazilimsa ola bilirmi?
Merhaba sitemizde konuları hep yanlış yere açıyorsunuz. Konuyu uygun bölüme taşıma yaptım.

Lütfen konu açarken forum kurallarına uygun konu açınız ve uygun bölüme konunuzu açınız.

Lütfen aşağıdaki konulara bir göz gezdirin.

GSM Turkey | Nasıl Kullanılır

Bilgi - GSM Turkey | Genel Forum Kuralları

Sorunuza gelirsek. Tabletin arka kapağında model ne yazıyor?

Ve tabletin önden ve arka taraftan net çekilmiş resimlerini atarsanız bakalım.​

Merhaba sitemizde konuları hep yanlış yere açıyorsunuz. Konuyu uygun bölüme taşıma yaptım.

Lütfen konu açarken forum kurallarına uygun konu açınız ve uygun bölüme konunuzu açınız.

Lütfen aşağıdaki konulara bir göz gezdirin.

Sorunuza gelirsek. Tabletin arka kapağında model ne yazıyor?

Ve tabletin önden ve arka taraftan net çekilmiş resimlerini atarsanız bakalım.
af edersin usta kuralari tam okudum yeni konu acdimda karistiriyorum dikkatli olucam cok cok tesekur ederim ustam

Rica ederim. Sorunu çözdünüz mü?
usta B6000_A442_001_026_141030_WW_3GDATA verilmis olan inkden bu romu indirp flasladim telfon qayet guzel calisdi cok tesekur bi sorun var telfonda bi uyqulama eksik Telfon numara aramasi yapilan uyqulama kendimden bi uyqulama yukledim oda mesela *#06# yazdikda imei cikmiyor kod kulandikda telfona komut vermiyo arama numaralarini kulaniyo

usam tablete numara koydum sesli arama desteklemiyor yaziyor sorun ne ola bilir?
Kendi yazılımı değilse farklı yazılım ise ondan olabilir. O yüzden arka kapak resmini atın dedim. Model numarası önemlidir.​

Kendi yazılımı değilse farklı yazılım ise ondan olabilir. O yüzden arka kapak resmini atın dedim. Model numarası önemlidir.
IMG_20190822_013544_101.jpg

Kendi yazılımı değilse farklı yazılım ise ondan olabilir. O yüzden arka kapak resmini atın dedim. Model numarası önemlidir.

OTE]

usta arastirma yaptim lenovo modelerde telfon arama ozeliyini aktif etmek lazim yazilimsal olarak normal telfon gibi arama yapamiyosun

Bana bu model hiç denk gelmedi.
banada boylesi ilk kez geli ama cok arastrma yaptim bu tableti telfon gibiarama yapamiyorsun telfon gibi kulanamiyosun youtubede bi cok bu tur modeler bu model bile flash yapilan vidolara baktim hic birinde telfon arama uyqulamasi yok

Geri
Üst Alt