Stock Rom Lenovo Z5 ZUK Z5 Stock Rom

jumyaz

VIP Üye
Lenovo Z5 ZUK Z5 Stock Rom

13247367.png

Android 8.1.0 ZUI_3.9.075_ST_180605
Yazlim INDIR

Flasher

Romu deneyen varmı Türkçe lazımda

merhaba levovo z5 hakkında yardımcı olabilecek bir arkadaşımız varmı?

cihazda çin romu kurulu şebekeyi 4g veya 3g yaptığımda arama yapmıyor 2gye çektiğimde sıkıntısız kullanmaktayım ama edge internet bağlantısı olduğu için çok zor giriyor internete sanırım modem yada baseband dosyası yüklemem gerekiyor çin versiyonu cihaz ne yapabilirim daha önce cihaza hiç rom kurmadım ama imei kayıtlı cihaz hat geliyor

cihazda çin romu kurulu şebekeyi 4g veya 3g yaptığımda arama yapmıyor 2gye çektiğimde sıkıntısız kullanmaktayım ama edge internet bağlantısı olduğu için çok zor giriyor internete sanırım modem yada baseband dosyası yüklemem gerekiyor çin versiyonu cihaz ne yapabilirim daha önce cihaza hiç rom kurmadım ama imei kayıtlı cihaz hat geliyor
Konudaki Stock rom Dosyasını Yükelemyi Denedinizmi Hocam Yükelme Aracıda Mevcuut Konuda

denemedim açıkçası ama bu cihazı rom vs. yüklesem düzelir mi sorum bu aslında yeni aldım ikinci el olarak

denemedim açıkçası ama bu cihazı rom vs. yüklesem düzelir mi sorum bu aslında yeni aldım ikinci el olarak
Tabi Yazılımdanda Kaykalnabilir Bu Sorunlar Denemk Lazım Hocam Yazılım Yükelme İşlemi Yaptıktan Sonra Aynı Sorun Devam Ederse Farklı cözmlere Bakarız Ozaman

Geri
Üst Alt