mesaj olarak atmak istedim ama hata veriyor burdan mı atayım bilemedim

sanırım meşgulsün ama çok beklermiyim bir cvp verirsen sewinirim

PC kapattım Siz SP Flash Tool ile yazılım yüklemesi konularına bakın.

bu cihaz mtk işlemcili

Sp flashtool yazlimi

INDIR
sa iyi günler mediatek yazılımınızı indirdim fakat cihazı yazılım işlemine başlamıyor acaba flash tool hangi sürüm kullandınız veya tuş kombinasyonları varmı yardımcı olabilirmisiniz.
LGE AndroidNet USB Serial Port com 20 olarak görüyor.

sa iyi günler mediatek yazılımınızı indirdim fakat cihazı yazılım işlemine başlamıyor acaba flash tool hangi sürüm kullandınız veya tuş kombinasyonları varmı yardımcı olabilirmisiniz.
LGE AndroidNet USB Serial Port com 20 olarak görüyor.
Konuda Videolu Anlatımı Var Hocam

videolu anlatım var dediğiniz video hard reset videosu ben yazılım yüklemek istiyorum cihaza sp flash tool yüklemeye başlamıyor. veya başka video varda ben mi görmüyorum.
Konudaki yazılım Octoplus aracı ile yükleme yapılmış. Sitemizde SP Flash Tool ile nasıl yükleme yapılır konularına bakın.​

merhabalar elimde bu cihazdan var lg logosunda kalıyordu cihaza LGMobile Support Tool ile yazılım yükledim sağlıklı şekilde yükleme tamamlandı. fakat cihaz yine Lg logosunda kaldı. hard reset atmak için ses kısma ve açma kapama tusuna basılı tutuyorum sonra lg logosu gelince tekrar açma kapamaya basıp bırakıyorum format ekranı geliyor. 2 kez açma kapama tuşuna basınca reset işlemi başlıyor fakat logo üzeri ünlem çıkıyor. hiç bir tuş ile reset devam etmiyor.

Geri
Üst Alt