Yardım LG G2 D802 Yazılımda Hata Verdi LG Yazısında Kalıyor

battal46

Yasaklı
merhaba arkadaşlar elimde lg d802 bir cihaz var cihaza flash tool ile yazılım yüklerken hata verdi ve tekrar yazılıma sokamadım cihazı sarj almıyor pc ye bagladıgımda da lg yazısında kalıyor cihaz açmıyor usb kalbloyuda görmüyor internetten araştırdım cihaza sase yaptırarak Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 olarak görmesini sagladım bazı dosyalar ile düzeltmeye çalştım vesselam ben yapamadım yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler

merhaba arkadaşlar elimde lg d802 bir cihaz var cihaza flash tool ile yazılım yüklerken hata verdi ve tekrar yazılıma sokamadım cihazı sarj almıyor pc ye bagladıgımda da lg yazısında kalıyor cihaz açmıyor usb kalbloyuda görmüyor internetten araştırdım cihaza sase yaptırarak Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 olarak görmesini sagladım bazı dosyalar ile düzeltmeye çalştım vesselam ben yapamadım yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler
Cihazı gönderirseniz yapıp size göndeririz.

yok usta sagolasın bizim burada müsteri cihazı 24 saat bile bekletmiyor

Cihaz hiç download moda girmiyor dimi?

hayır sadece
Qualcomm HS-USB Diagnostics 9006 olarak görüyor

böyle bir yöntemi varmış ama ben yapamadım

silivriserdar usta umt ile dowload moda alabiliyormuyuz peki
Yok UMT Dongle olsa önce KDZ uzantılı yazılımı EDL yazılım yapıyorsunuz. UMT Dongle LG Tool ile yapılıyor.

Sonra oluşan edl yazılımını UMT Dongle QcFire Tool ile yükleme yapıyorsunuz cihaz açılıyor. Download moda gerek kalmadan edl modda cihaz çalışmış oluyor. Cihazı gönderme imkanınız varsa bize gönderirseniz bizde yapıp size göndeririz. Veya Sitemizde bulunan W3X Programını satın alarak içinde bulunan UMT Dongle ile yukarıda yazdığım işlemleri yapabilirsiniz.

ZATEN W3X kullanıyorum şuan lisans ım bitti eger cihazı aktif edebileceksek tekrar lisans alayım

usta w3x aldım şuanda aktif ama lg d802 modeli yok donglede

2.jpg

bu şekilde hata veriyor usta ve wx dylip olan yer gelmiyor üst resimdeki zaten yazılımda yazmıyor:(

QcFire Tool V3.6 versiyonu bulamadım nette usta link varsa eklermisin

Geri
Üst Alt