Yardım LG G3 D855 Yazılım İsteği

yusufca

Yasaklı
Merhaba elimde LG D855 G3 VAR Toplama galiba sürümü 4.4.2 Yapım numrsı KVT49L
Program versyonu V10n-Global-COM 6.0 Yükselmek istiyorm da hangi programı kullndıysam cihazı görmüyor

Son düzenleme:
Program versyonu V10n-Global-COM 6.0 Yükselmek istiyorm da hangi programı kullndıysam cihazı görmüyor

cihaz normal modda iken PC tanıyor mu? dosya aktarimi yapabiliyor musun yani yoksa sadece şarj mi oluyor cihaz pcye baglaninca

Download moda aldınmı?

LG driverlarin düzgün yüklü mü? Aygıt yöneticisinde cihaz ne olarak gözüküyor?

com görüyorsa sorun olmaması lazım..Bataryasız download moda aldıktan sonra yazılım yer.. Yemez ise indirdiğin yazılımda eksiklik var.. Flash toola, octoplusla ve testpoint üzeri octoplus medusa proylada sorunsuz yükleme yaptım bu modele hemde hard brickli haliyle

com görüyorsa sorun olmaması lazım..Bataryasız download moda aldıktan sonra yazılım yer.. Yemez ise indirdiğin yazılımda eksiklik var.. Flash toola, octoplusla ve testpoint üzeri octoplus medusa proylada sorunsuz yükleme yaptım bu modele hemde hard brickli haliyle
Hocam anakarti soktum modele baktm d850 yaziyor ama yazilim d855 oyle birsey olablrmi flash tool ile yazdgmda %4 gelince hatta veriyor birde bataryasiz download moda girmiyor ki batarya isareti cikiyor oyle yaptgnda

Hocam anakarti soktum modele baktm d850 yaziyor ama yazilim d855 oyle birsey olablrmi flash tool ile yazdgmda %4 gelince hatta veriyor birde bataryasiz download moda girmiyor ki batarya isareti cikiyor oyle yaptgnda
Elinde
elindeki cihaz siyah ise D855TR V30G – 16GB olanı indir bence olur
Pubiza

TOT DOSYASI GEREKİYOR VARMI HOCM SİZDE?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

verdiğim ling 16 gb kdz yazılımıdır flash tool ile yükleme yapabilirsin
İNDİRDİM BÖYLE HATA VERİYOR
2424.png

Cihazı Downlad ALıp Bir Kac Kez Tekerar Deneyin

Son düzenleme:
Yardım bekliyorum dostlar..

OCtoplus LG Carmı Elinizde Yada Cr...ck İndirp O Dosyayı Yükelemeyi Deneyin

OCtoplus LG Carmı Elinizde Yada Cr...ck İndirp O Dosyayı Yükelemeyi Deneyin
hocam bu firmware sitelerinde üyelğiniz varmı 1 2 site sdce yazılımın tot dosysını paylasiyor octopls ile z3x de denedm görmüyor sadece lgflashtool un eski sürümünü görüyor oda tot dosyası yok

verdiğim ling 16 gb kdz yazılımıdır flash tool ile yükleme yapabilirsin
mademki octoplus var sende,octoplusta read full flash yap sonra bak tamamlıyormu..tamamlıyorsa usb bağlantısında ve cihazda donanımsal sorun olmadığına kesin emin olabiliriz

Geri
Üst Alt