Yardım LG G4C H525TR Mavi Ekran Hatası

hamiz

Üye
Merhaba arkadaşlar.
LG - H525TR cihaz açılmıyor mavi erkanda kalıyor. Yazılım yükledim ama yine aynı ekranda kalıyor. Ben donanım olduğuna neredeyse eminim de bir ustamız getirmiş ikna etmem lazım
Tecrübeli arkadaşlar ne diyor?
IMG_20200324_082448-945x1405.jpg

Merhaba arkadaşlar.
LG - H525TR cihaz açılmıyor mavi erkanda kalıyor. Yazılım yükledim ama yine aynı ekranda kalıyor. Ben donanım olduğuna neredeyse eminim de bir ustamız getirmiş ikna etmem lazım
Ekli dosyayı görüntüle 10916
Yani Lg Diiynce akla İlk Gelen ŞEy Anakaratta Isı Gec :) Bi Süre İdare Eder

Merhaba arkadaşlar.
Ekli dosyayı görüntüle 10916
Octoplus Jtag varsa bir çok LG modeline Jtag yapıyor USB üzerinden deneyin.​

Octoplus Jtag varsa bir çok LG modeline Jtag yapıyor USB üzerinden deneyin.
Ustam malesef octa yok bende. Cihazı EDL'ye düşürmeye çalıştım ama başaramadım. Yoksa az da olsa EDL (9008) Rom ile düzelebilir diye bende düşündüm

Ustam malesef octa yok bende. Cihazı EDL'ye düşürmeye çalıştım ama başaramadım. Yoksa az da olsa EDL (9008) Rom ile düzelebilir diye bende düşündüm
EDL modda UMT Dongle QcFire Tool ile yazılım yüklemesi yapılırsa büyük ihtimalle düzelir. Özellikle aboot boot yüklenirse download mode girecektir.​

EDL modda UMT Dongle QcFire Tool ile yazılım yüklemesi yapılırsa büyük ihtimalle düzelir. Özellikle aboot boot yüklenirse download mode girecektir.
LG Download moduna giriyor yazılım da yükledim de edl moduna sokamadım. Cihazın içini açıp test pointleri bulmak lazım o da bir sürü iş demek o topa girmek istemedim. iade verdim zaten hocam. Teşekkürler yardımınız için

Geri
Üst Alt