Yardım LG G5 H850TR Brick Sorunu

Ridow

Üye
LG G5 (H850 TR) telefonum ne olduysa birden bu şekil oldu. hiç bir şekilde düzelmiyor kapatıp açıyorum yine bu ekran geliyor Lütfen Yardımcı Olun

Ekli dosyalar

• 2.jpg
    2.jpg
    68.1 KB · Görüntüleme: 14
LG G5 (H850 TR) telefonum ne olduysa birden bu şekil oldu. hiç bir şekilde düzelmiyor kapatıp açıyorum yine bu ekran geliyor Lütfen Yardımcı Olun

Cihazı bilgisayara bağlayıp minimal adb fastboot ile
fastboot reboot
komutunu girmeyi deneyin.

ses kısma ve ses açma tuşları çalışıyormu yoksa basılı mı kalıyor veya ses kısma tuşunuz bozuk mu kontrol edermisiniz.

ses kısma ve ses açma tuşları çalışıyormu yoksa basılı mı kalıyor veya ses kısma tuşunuz bozuk mu kontrol edermisiniz.
Hocam Telefonu Kapatıyorum Ses Açma Tuşuna Basıyorum Usbyi takıyorum Logo Geldiğinde Bırakıyorum Download Modu Geliyor Hemen Resimdeki Görüntüye Geçiyor. ini Dosyası için LG Developere baktım onlarda hizmeti sonlandırmis

Download moduna giremiyorum hocam yine aynı ekran geliyor
Bu cihazlarda test point noktası yok sanırım bataryayı boşa alıp ses açma ve kısma tuşuna basılı tutup cihazı edl moda almayı deniyebilirsiniz port verirse bataryasız flaslama islemide yapabilirsiniz veya fastboot modda yazılım yüklemeyi deniyebilirsiniz LG modellerde yazılımda çok tecrübem yok verdiğim bilgiler yanlışta olabilir amac yardımci olmak donanımsal olma ihtimalide var batarya cpu veya mmc arızası vs.

Geri
Üst Alt