Yardım LG G5 Yazılım Atarken Yarıda Kaldı

bytocker

Üye
lg g5 speed yazılım atarken yarım kaldı sonrasında resimde görüldüğü gibi açılıyor, download moda girmiyor yazılım yükleyemiyorum var mı çözümü olan arkadaşlar.

Ekli dosyalar

• DSC_0016.JPG
    DSC_0016.JPG
    1.1 MB · Görüntüleme: 17
  • DSC_0016.JPG
    DSC_0016.JPG
    3 MB · Görüntüleme: 15
lg g5 speed yazılım atarken yarım kaldı sonrasında resimde görüldüğü gibi açılıyor, download moda girmiyor yazılım yükleyemiyorum var mı çözümü olan arkadaşlar.

Yüklemeyi LG Up ile mi yapıyorsunuz?
Sorundan anladığım kadarıyla, yazılım dosyası ile alakalı bir sorun var. Farklı bir yazılım indirip (farklı bir site,sunucu vs.) tekrar yükleme yapar mısınız?
(Daha önce başıma gelen bir olay ama nasıl çözdüğümü hatırlamadım. Alternatifleri deneyelim.)

yükleme octoplus ile yapılırken elektrik kesilince yarım kaldı ve sıkıntı oldu.. şuan octoplus ilede lg up ilede yüklenemiyor. Yazılım dosyasının saglamlıgından ve dogrulugundan eminim. aynı dosya baska bir cihaza sorunsuz yüklendi. download moda almak isteidigmde açılırken 1 saniye kadar download mod ikonu görünüyor ekranda fakat hemen arkasından bu ekrana geçiyor ve pc göremiyor böyleyken

yükleme octoplus ile yapılırken elektrik kesilince yarım kaldı ve sıkıntı oldu.. şuan octoplus ilede lg up ilede yüklenemiyor. Yazılım dosyasının saglamlıgından ve dogrulugundan eminim. aynı dosya baska bir cihaza sorunsuz yüklendi. download moda almak isteidigmde açılırken 1 saniye kadar download mod ikonu görünüyor ekranda fakat hemen arkasından bu ekrana geçiyor ve pc göremiyor böyleyken
Bataryasız takıp deneyin.

bataryasız denendi, sonuç aynı pc görmüyor yazılım start almıyor.

Cihazın tam modeli nedir?​

Geri
Üst Alt