İstek LG G6 H871 (AT&T) Türkçeleştirme

• Konbuyu başlatan freeman57
  • Başlangıç tarihi
F

freeman57

Yurtdışı AT&T Cihazı Bi H871 aldım fakat hem cihazın komple ingilizce olması hem de operatör uygulamaları çok can sıkıyor.Box ı olan 1-2 arkadaşla iletişime geçtim fakat yapamayacaklarını söylediler.Stock rom bulamadım açıkçası.
Stock rom yükleme ya da türkçeleştirme ile ilgili fikirlerinizi bekliyorum.Yaparım diyen varmı ya da

Yurtdışı AT&T Cihazı Bi H871 aldım fakat hem cihazın komple ingilizce olması hem de operatör uygulamaları çok can sıkıyor.Box ı olan 1-2 arkadaşla iletişime geçtim fakat yapamayacaklarını söylediler.Stock rom bulamadım açıkçası.
Stock rom yükleme ya da türkçeleştirme ile ilgili fikirlerinizi bekliyorum.Yaparım diyen varmı ya da
Cihaz root edilirse full Türkçe yapılır hemde kalıcı şekilde olur. Ama root atmak bu at&t cihazlarına biraz zor. Uğraşmak lazım. Bootloader kilidi varmı baktınız mı?

Hocam bootloaderin lock-unlock olduğunu nereden kontrol edebilirim.Lg arayüzüne pek aşina değilim de

Bootloader unlock yapan bir dosya bulduk. Cihaza root yapıp gönderirseniz EFT Dongle ile Full Türkçe yapıp size gönderirim. Piyasada bu cihazdan baya var galiba, bir kaç kişi daha sordu.

Geri
Üst Alt