Yardım LG K8 K350TR Arama Yapmıyor

• Konbuyu başlatan serhat9
  • Başlangıç tarihi
S

serhat9

Merhaba.Lg k8 Tr350 arama yapmiyor arama gelmiyor.saçma olcak ama sms alıyor .Başka telefon dan sms attım sms çalışıyor.başka sim kart denedim olmadı.şebeke ağını sadece gsm yaptım olmadı.fabrika ayarlarina döndüm yine olmadı.yardımcı olursanız sevinirim.Silivri serdarin çok iyiliğini gördüm öbür forumda.tşk ederim

Merhaba.Lg k8 Tr350 arama yapmiyor arama gelmiyor.saçma olcak ama sms alıyor .Başka telefon dan sms attım sms çalışıyor.başka sim kart denedim olmadı.şebeke ağını sadece gsm yaptım olmadı.fabrika ayarlarina döndüm yine olmadı.yardımcı olursanız sevinirim.
Cihazın imei kontrol ettiniz mi? Google'da imei sorgulama yazıp cihazdan *#06# yapıp imei numarasını bir sorgulayın.

Kontrol ettim sıkıntı yok.yurtdışı değil.sms alıyor sadece.arama yapınca bağlanıyor diyor öyle kalıyor

Kontrol ettim sıkıntı yok.yurtdışı değil.sms alıyor sadece.arama yapınca bağlanıyor diyor öyle kalıyor
Cihaza format atıp deneme yapın. Gene yaparsa bu sefer yazılım atın ve tekrar format atın deneyin. Büyük ihtimalle çözülür.

dediklerini yaptım olmadı malesef.veri baglantısı ile internete girebiliyorum sms alabiliyorum ama arama yapamıyorum.baglandı diyor ses seda yok

dediklerini yaptım olmadı malesef.veri baglantısı ile internete girebiliyorum sms alabiliyorum ama arama yapamıyorum.baglandı diyor ses seda yok
ilginç bir durum. Hiç başıma gelmedi daha önceden. Hat ile ilgili birşey olabilir mi? Değişik operatör ve hatlar denediniz mi?

Hat çalışıyor.Vodafone tr yazısı ekranda.LTE yazısı çıkıyor veri baglantisinda.yinede Allah razı olsun.Yarın telefoncuya goturecem.antenden Olabilir mi sanki şebeke gidip geliyor

Hat çalışıyor.Vodafone tr yazısı ekranda.LTE yazısı çıkıyor veri baglantisinda.yinede Allah razı olsun.Yarın telefoncuya goturecem.antenden Olabilir mi sanki şebeke gidip geliyor
Olabilir, sorun büyük ihtimalle donanımsal.

#330*0000# ve ##002# yapıp arama tuşuyla onaylayın.
Tekrar arama yapmayı deneyin

Geri
Üst Alt