LG K8 X240 İçindekiler Silinmeden Ekran Kilidini Kırma

ferid1456

Yasaklı
axşamınız xeyir dostlar, lg x240 modelinin içindəkilər silinmeden, dosyalar kayb olmadan veri kaybi olmadan ekran kilidini açmaq mümkünmudur? çox vacib lazımdır, içində rəhmətə gedən birinin məlumatları var, kimse bilirsə yardim etsin lütfən. öncədən təşəkkürlər

Evet mümkün. Ben daha önce açmıştım. Ya Umt pro LG tool ile yada Octaplus LG ile. Hangisi olduğunu hatırlamıyorum şimdi

axşamınız xeyir dostlar, lg x240 modelinin içindəkilər silinmeden, dosyalar kayb olmadan veri kaybi olmadan ekran kilidini açmaq mümkünmudur? çox vacib lazımdır, içində rəhmətə gedən birinin məlumatları var, kimse bilirsə yardim etsin lütfən. öncədən təşəkkürlər
Octoplus Box'ta kilit Kırma seçeneği yok. Qualcomm işlemci büyük ihtimalle UMT Dongle QcFire Tool ile yapılır.​

bu modelin cpu su mtk dir. qualcom deyil ama. umt lg tool da dəqiq etmək olurmu arkadaşlar, silinme riski var?
Madem çok önemli (ki öyle görünüyor) ihtimal %90 olsa bile direk işlem yapma. Önce aynı modelden bir cihaz bul orada dene eğer kesin sonuç alırsan kendi cihazında da denersin

Geri
Üst Alt