LG Q7 Plus LMQ610 Reset FRP İşlemi

umut169

Üye
merhaba arkadaşlar lg q7 + cihaz var elimde müşretim ekran kilidini unutmuş reset atarsam gmail kilidine düştüğünde z3x ile frp yapılırmı veya başka yolu var mıdır

Z3x Lg Aktivasyolumu Ustam..

Daha Önce Denemedim Ordan Ama Sürüm Cok Yüksekse Kırmıyabilir Ama Denemeniz Gerek Hocam Yada Manuel Yöntemlerler Denemeniz Gerekecek

z3x de zaten q7 + modeli yok hocam

Anladım Hocam Dediğim Gibi Denemedim Daha Önce Ordan Ama Siz İSterseniz Manuel Yöntemlerle Kırmayı Deneyebilirsiniz

yapamıyorum hocam işe yarayan bir link var mı acaba

yapamıyorum hocam işe yarayan bir link var mı acaba
Cihazın android sürümü 8.1 olarak gözüküyor. Bir çok yöntem var bununla ilgili denemeniz lazım. Youtu.be videolarını inceleyin mutlaka işe yarar birşeyler bulursunuz.

teşekkür ederim sağolun

hocam hiçbir yöntem olmuyor telefonun field test menüsü açılmıyor bütün kod ları girdim

arka kapak yapışkanlı ısıtıp sökmek lazım kapalı pc ye takınca lg usb mobile modem olarak görüyor pc telefon açılıyor

arka kapak yapışkanlı ısıtıp sökmek lazım kapalı pc ye takınca lg usb mobile modem olarak görüyor pc telefon açılıyor
lg android mtp device olark da görüyor pc
Anladım ustam MTK olarak görmüş olsaydı o zaman başka bir araçla kırması denenebilirdi. Cihaz LG olunca pek fazla birşey de önermek mümkün olmuyor. Ama illaki bir açığı vardır. Manuel olarak mutlaka bir yöntemi vardır. Cihaz elimizde olmadığı için pek fazla birşey söylemek mümkün değil.

Cihazın ayarlar yada içine girebiliyormusunuz?

Buradaki Linke bakın belki işinize yarar.

Geri
Üst Alt