İstek Magictab 708 GVR Rom İsteği

voodoodck

Üye
Merhaba

TTEC magictab 708 GVR model tablette sürekli Youtube durduruldu hatası alıyorum 2-3 kere resetleme işlemini yaptım fakat sorun yine devam ediyor. Elinde bu modelin yazılımı olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim.

Keyifli Forumlar.

Youtube sorunu için yazılım yüklemeye gerek yok.
Uygulama yöneticisinden youtube un güncellemesini kaldır diyip tekrar güncellemeyi deneyin.
Olmazsa youtube u komple kaldırın OGYotube kullanın.

Youtube sorunu için yazılım yüklemeye gerek yok.
Uygulama yöneticisinden youtube un güncellemesini kaldır diyip tekrar güncellemeyi deneyin.
Olmazsa youtube u komple kaldırın OGYotube kullanın.

Hocam yapıyorum system remover ile mevcut kurulu gelen YouTube uygulamasını kaldırıyorum alternatif olarak YouTube GO kuruyorum YouTube Go çalışıyor o tarafta bir sorun yok ama 1 saat içinde tekrardan "YouTube durduruldu" yazısı çıkıyor o kadar illetki bu yazı çıkınca başa dönüp reset atıyorum ama yine aynı şey karşıma çıkıyor hatırlarsın bir ara *ornclup virüsü vardı aynı onun gibi bir sorun reset işe yaramıyor

Hocam yapıyorum system remover ile mevcut kurulu gelen YouTube uygulamasını kaldırıyorum alternatif olarak YouTube GO kuruyorum YouTube Go çalışıyor o tarafta bir sorun yok ama 1 saat içinde tekrardan "YouTube durduruldu" yazısı çıkıyor o kadar illetki bu yazı çıkınca başa dönüp reset atıyorum ama yine aynı şey karşıma çıkıyor hatırlarsın bir ara *ornclup virüsü vardı aynı onun gibi bir sorun reset işe yaramıyor
Evet o virusu biliyorum da. Cihazınızın yazılımı bulunur mu onu bilmiyorum
Kullanicimisniz servis mi?
Tool varsa elinizde yazilimi cekelim cihazdan.

Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet o virusu biliyorum da. Cihazınızın yazılımı bulunur mu onu bilmiyorum
Kullanicimisniz servis mi?
Tool varsa elinizde yazilimi cekelim cihazdan.

Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcıyım hocam araştırdım ama bulamadım yazılımı

Kingroot deneyin. Root olursa systeme bulasmis virusleride kaldirirsiniz

Rootlamıştım hocam system remover kurmak için ben baş edemedim servise gönderdim güncel yazılım yüklendi diye arıza açıklaması yapılmış cihazın gelmesini bekliyorum geldiği zaman iletişime geçerim sizinle yazılımı çekebilirsek paylaşırsınız yardımcı olmuş oluruz.

Rootlamıştım hocam system remover kurmak için ben baş edemedim servise gönderdim güncel yazılım yüklendi diye arıza açıklaması yapılmış cihazın gelmesini bekliyorum geldiği zaman iletişime geçerim sizinle yazılımı çekebilirsek paylaşırsınız yardımcı olmuş oluruz.
Olur. Cihaz geldiginde bakarız tekrar

Geri
Üst Alt