selamlar j730f u4 android 9 bu yontemi denicem ama rmm ye takılırmı cihaz ?

hocam tesekkurler bir sorum daha olucak benim yukledıgım magisk manager son surum ama bende ayarlarda Sol üstteki 3 çizgiye tıklıyoruz "Ayarlar" Sekmesine Giriyoruz "Yamalı Önyükleme Formatı" Yazan Yere Tıklıyoruz. cıkmıyor ama ne yapmam lazım tesekkurler

hocam tesekkurler bir sorum daha olucak benim yukledıgım magisk manager son surum ama bende ayarlarda Sol üstteki 3 çizgiye tıklıyoruz "Ayarlar" Sekmesine Giriyoruz "Yamalı Önyükleme Formatı" Yazan Yere Tıklıyoruz. cıkmıyor ama ne yapmam lazım tesekkurler
Cihazı Wi-Fi ile bağlayıp Magisk Manager içine girin.​

denilenleri aynen yapıyorum ama cihazın hafızasına attığım boot.img dosyasını magisk görmüyor nedeni nedir acaba ?

hocam bişey sorunca kızıyorsunuz ama yanlış olmasın diye yazılımı sıfırdan indirdim ilk önce tele kurdum SM-G928AUCS5ERD1 hiç bir hata almadan kurulumu tamamladım. Daha sonra c,hazın developer modunu açtım oem açtım hata ayıklama açtım. kurduğum yazılımın birebir yani farklı değil tele kurdum ardından zipi açıp ap dosyasından boot.img masaüstü aldım. Cihazın hafızasına download bölümüne kopyaladım (olmayınca diğer klasörlerede denedim farketmedi ) Magisk son sürüm yükledim. Google hesabımdan çıkış yaptım. Cihaz wifi bağlı. Yükle diyorum yamala diyorum fakat attığım img dosyasını magisk görmüyor. Yaptığım bir hata mı var bilmediğim birşey mi. Defalarca anlatımı okudum ve denedim fakat yinede görmüyor lütfen yardımcı olun. Teşekkürler şimdiden.

hatta yapabilirseniz direk ben vereyim size dosyayı size zahmet yapın ben flashlarım olur mu.
(dosya boyutu yüzünden buraya yükleyemedim)
Burdan : boot.img dosyasını indir - download acil yardımınızı bekliyorum 10gundur ugrasıyorum lütfen

hatta yapabilirseniz direk ben vereyim size dosyayı size zahmet yapın ben flashlarım olur mu.
(dosya boyutu yüzünden buraya yükleyemedim)
Burdan : boot.img dosyasını indir - download acil yardımınızı bekliyorum 10gundur ugrasıyorum lütfen
Dosya
Gizli İçerik
Oem kilidini açın bunu odin3 ile ap kısmından yükleyin
Açılınca sıfırlama isteyebilir sıfırlama yapın ve magisk apk kurun
Magisk'e giriş yapıp güncellemeleri yapın
Telefonu rootlanmış olacak
NOT: Oem kilidini sakın kapatmayın yoksa tekrardan stock boot atmanız gerekir

Son düzenleme:
hocam bişey sorunca kızıyorsunuz ama yanlış olmasın diye yazılımı sıfırdan indirdim ilk önce tele kurdum SM-G928AUCS5ERD1 hiç bir hata almadan kurulumu tamamladım. Daha sonra c,hazın developer modunu açtım oem açtım hata ayıklama açtım. kurduğum yazılımın birebir yani farklı değil tele kurdum ardından zipi açıp ap dosyasından boot.img masaüstü aldım. Cihazın hafızasına download bölümüne kopyaladım (olmayınca diğer klasörlerede denedim farketmedi ) Magisk son sürüm yükledim. Google hesabımdan çıkış yaptım. Cihaz wifi bağlı. Yükle diyorum yamala diyorum fakat attığım img dosyasını magisk görmüyor. Yaptığım bir hata mı var bilmediğim birşey mi. Defalarca anlatımı okudum ve denedim fakat yinede görmüyor lütfen yardımcı olun. Teşekkürler şimdiden.
Bu cihaz öyle kolay root olabilen bir cihaz değil. Bu yöntem bu cihazda işe yaramayabilir.​

Bu cihaz öyle kolay root olabilen bir cihaz değil. Bu yöntem bu cihazda işe yaramayabilir.
onu dün farkettim hocam zaten. iki konu hakkında daha yardıma ihtiyacım vardı başka konularda. Model numarası sordular modeli yazınca cevap vermeyi kestiler :) uğraşılcak bi model değil galiba

Dosya [Gizli içerik]
Oem kilidini açın bunu odin3 ile ap kısmından yükleyin
Açılınca sıfırlama isteyebilir sıfırlama yapın ve magisk apk kurun
Magisk'e giriş yapıp güncellemeleri yapın
Telefonu rootlanmış olacak
NOT: Oem kilidini sakın kapatmayın yoksa tekrardan stock boot atmanız gerekir
Link kırık hocam tıkladığım zaman sayfa bulunamıyor. url sadece burada olarak çıkıyor.

onu dün farkettim hocam zaten. iki konu hakkında daha yardıma ihtiyacım vardı başka konularda. Model numarası sordular modeli yazınca cevap vermeyi kestiler :) uğraşılcak bi model değil galiba
Sonu A olan sürümler Amerika ya özgü üretiliyor. Güvenlik yüksek oluyor.​

Sonu A olan sürümler Amerika ya özgü üretiliyor. Güvenlik yüksek oluyor.
enescanergndz
medaratörümüz link vermiş ama kırık. Ben yinede bu şekilde denemek istiyorum olma şansı %1 dahi olsa :( Size zahmet gönderdiğim boot dosyasını yapıp upload etme şansınız var mı ? benim magisk'de dosya gözükmüyor yapamıyorum. Teşekkürler şimdiden

enescanergndz
medaratörümüz link vermiş ama kırık. Ben yinede bu şekilde denemek istiyorum olma şansı %1 dahi olsa :( Size zahmet gönderdiğim boot dosyasını yapıp upload etme şansınız var mı ? benim magisk'de dosya gözükmüyor yapamıyorum. Teşekkürler şimdiden
Linki yeniledim
Serdar ustam olmaz demiş ama denemek sizin kararınız

Linki yeniledim
kaybedecek bişeyim kalmadı hocam tel bozulsada umrumda değil artık. emei sorununu çözemiyorum telefoncularda yardımcı olamıyor olmaazsa cihaz çöp zaten anca evde oyun oynanır video izlenir küçük bi tablet muamelesi görür teşekkürler ilginiz için.

Linki yeniledim
Hocam kafanızı şişirdim ama dosyayı 7ziple tar olarak arşivliyorum odinden ap seçeneğine tıklayıp dosyanın oldugu klasore gidince boot dosaysı gözükmüyor seçemiyorum yani

Geri
Üst Alt