Cihaz MediaTek MT6735 chipsetli, Fastboot modunda unlock yapınca cihaz açılışta boot ekranında kalıyor. Tekrar firmware yükleyerek düzeltiyorum. Onun için sormuştum hocam.
İlk defa böyle birşey duyuyorum. Cihazın marka ve modeli nedir? Ayrıca rootlu boot.img dosyasını SP Flash Tool ile yükleme yapabilirsiniz.

ne yaptıysam olmadı nerde yanlış yapıyorum

Screenshot_20190213-125454.png

atıyorum

Ekli dosyalar

• BL_G6100ZHS2BRH1_CL12706882_QB19397506_REV00_user_low_ship_MULTI_CERT.tar.rar
    7.7 MB · Görüntüleme: 18
Hocam bu magisk ile olmaz. Bu boot dosyası değil içinde birsürü bölünmüş dosya var.
Dosya uzantıları .img olması laızm. Bunlar .mbn uzantılı.

s.a ya ben tek dosya yükledim bir yanlışlık olmasın tekrar atıyorum

Burada

Moderatör tarafında düzenlendi:
j5 pro da işlemi gerçekleştiremedim 7zip ile boot.img.lz4 şeklinde çıktı dosya maneger kurdum yükleden sonra önyükleme imaj dosyasını yamala dedim ve sonuç bu acaba nerde yanlış yapıyorum. yanlız cihazım daha önceden cf root ile rootlanmıştı.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2019-02-21 at 21.55.43.jpeg
    WhatsApp Image 2019-02-21 at 21.55.43.jpeg
    102.3 KB · Görüntüleme: 18
j5 pro da işlemi gerçekleştiremedim 7zip ile boot.img.lz4 şeklinde çıktı dosya maneger kurdum yükleden sonra önyükleme imaj dosyasını yamala dedim ve sonuç bu acaba nerde yanlış yapıyorum. yanlız cihazım daha önceden cf root ile rootlanmıştı.
Dosyayi lz4 ten ayiklamak lazim. Sondaki lz4 u silip oyle denermisiniz
Sadece .img kalsin uzantisi

Lz4 şeklinde ki dosyayi biyere upload edip buraya linki birakin. Ben deneyeyim
hocam daha önce bowvares üzerinden verilmiş ENG.boot dosyasını patch yaptım odinle yüklemek istedim fakat odin tepkisiz kaldı AP numarası telefonumdakiyle aynı idi ama benim pc de ekli olan boot dosyasını sonundaki lz4 sildiğim halde patch yapmamıştı odin tepkisiz kalınca telefonu sıfırlayıp yeniden denemek istedim ayrıca buraya lz4 dosyasını upload edemiyorum format izin vermiyor nereye upload etmemi önerirsiniz?

Geri
Üst Alt