hocam daha önce bowvares üzerinden verilmiş ENG.boot dosyasını patch yaptım odinle yüklemek istedim fakat odin tepkisiz kaldı AP numarası telefonumdakiyle aynı idi ama benim pc de ekli olan boot dosyasını sonundaki lz4 sildiğim halde patch yapmamıştı odin tepkisiz kalınca telefonu sıfırlayıp yeniden denemek istedim ayrıca buraya lz4 dosyasını upload edemiyorum format izin vermiyor nereye upload etmemi önerirsiniz?
Google drive daha iyi olur

her ihtimale karşı magisk önce telefona kurdum sonra odinle yüklemek istedim ama sonuç yine aynı odin ne hata mesajı veriyor nede yüklüyor öylece bekliyor maalesef

telefona yeniden format attım magisk maneger kurmama gerek varmı yoksa direk odinden flashlayayım mı dosyayı?
Odin son sürüm ile Ap den yükleyin. Magisk otomatik kurulacak telefona.
Boot dosyası cihazınızın u sürümü ile aynı dimi?

Başka usb kablo ile deneyin. Driver da yenileyin. Başka usb girişinden deneyin
başka bir yazılım indirdim onuda benim telefon yine parch yapmaya izin vermiyor sanırım önceki root tan kaynaklı şimdi tablette patch yapıp twrp ile yüklemeyi deneyeceğim telefon sorunlu olduğu için belki bu yöntemle atabilirim diye düşündüm. tabletin şarj olmasını bekliyorum

malesef yaptığımda olmadı başka bilgisayarda denediğimde odin fail verdi vermiş olduğu hatayı çevirdiğimde atanmamış dosya diyor 3 günlük chimera yarın bitiyor zannedersem yapamadan lisans bitmiş olacak :(

malesef yaptığımda olmadı başka bilgisayarda denediğimde odin fail verdi vermiş olduğu hatayı çevirdiğimde atanmamış dosya diyor 3 günlük chimera yarın bitiyor zannedersem yapamadan lisans bitmiş olacak :(
Cihaz o hale nasil gelmisti

Merhaba,
Bende de fail hatası verdi.
Bendeki dosya da lz4 yardım edermisiniz?

boot.img.lz4
Degerli arkadasim önce sonundaki lz4 uzantisini sileceksin ben sorunu paketlenmis dosyayi odinle yuklemeye calisirken yasadim sonradan dosyayi ayristirdiktan sonra odinle ayristirilmis dosyayi yukledigimde sorunum cozuldu

Degerli arkadasim önce sonundaki lz4 uzantisini sileceksin ben sorunu paketlenmis dosyayi odinle yuklemeye calisirken yasadim sonradan dosyayi ayristirdiktan sonra odinle ayristirilmis dosyayi yukledigimde sorunum cozuldu
magisk uygulamasın da imaj yüklerken fail hatası verdi.
Magisk uygulamasın da yüklerken sonunda ki lz4 silmiştim

Image hangisini kullandiniz burdaki image dosyasinimi yoksa sizin cikardiginiz image dosyasinimi?
Benim çıkarttığım.
Bir de şuan twrp ile magisk yükledim. Root olmadı ya da başka işlemler var . Magisk manager harici uygulama yüklenecek mi ?

Geri
Üst Alt