Yardım Masaüstü Bilgisyar Geç Açılma Sorunu

• Konbuyu başlatan tlfndnys
  • Başlangıç tarihi
T

tlfndnys

ustalarım son günlerde bilgisayarın düğmesine basınca kasa çalışıyor, windows başlama sesi de geliyor fakat monitöre görüntü bazen yarım saat sonra geliyor bazen hiç gelmiyor.Bazen de ne windows başlama sesi nede monitöre görüntü geliyor!!Format attıktan sonra bu sorun düzeldi 2 gün sonra aynı sıkıntıyı birdaha yapmaya başladı.Tahminime göre system32 ile alakalı bir durum olacak ki burası da beni baya aşıyor.Değerlendirmeyi siz arkadaşlara bırakıyorum. :)
İşletim sistemi windows 7 professional 32bit.

BUNU İndir kur 10 dk yaklaşık bir işlem süresi bilgisayarı otomatikmen açıp kapatacak işlem bitene kadar dokunma ondan sonra sonucu bana bildir

Bende deneyim bir ara güzel program ise işime yarar. :)
Üstad sen deneme bizim kullandığımız GSM tooların %50'si trojen gibi çalıştığı için,
Bilgisayarındaki GSM tool'lara ait dosyaları virüs gibi algılayıp silecektir.
Kişisel bilgisayarında deneyebilirsin

Üstad sen deneme bizim kullandığımız GSM tooların %50'si trojen gibi çalıştığı için,
Biliyorum bu konu hakkında tecrübem var :D

BUNU İndir kur 10 dk yaklaşık bir işlem süresi bilgisayarı otomatikmen açıp kapatacak işlem bitene kadar dokunma ondan sonra sonucu bana bildir
ustalarım yanlış anlamayın ama benimde bilgisayarda kendi çapımızda gsm tollar var :) hani combofixi bilmesem vallahi direk çalıştıracaktım.sonra herşey silbaştan :))

ustam sorun ekran kartı driver dan kaynaklı.Driveri kaldırınca bilgisayar düzeldi.Fakat şöyle bir sorun var ekran kartının driverini yüklemem lazım.Yine aynı driveri yükleyince sıkıntı yapacağı için ne yapacağımı bilemiyorum.kafam durdu valla çalışmıyor.Yardım edin :)

ustam sorun ekran kartı driver dan kaynaklı.Driveri kaldırınca bilgisayar düzeldi.Fakat şöyle bir sorun var ekran kartının driverini yüklemem lazım.Yine aynı driveri yükleyince sıkıntı yapacağı için ne yapacağımı bilemiyorum.kafam durdu valla çalışmıyor.Yardım edin :)
valla usta benimde böyle bir sıkıntım vardı çift ekran kartı vardı ne yaptıysam sorun düzelmiyordu win 10 64 sürümünde böyle oluyordu win 7 64 geçince düzelmişti istersen 64 bit geç yada sen driveri kur yinede aygıt yöneticinde pc kapatacagın zaman devredışı bırak yeniden başlat büyük ihtimal pc normal açılacaktır tekrar aygıt yöneticinsen etkinleştir ama bunu her pc açılışında bir kere masus yapman lazım

valla usta benimde böyle bir sıkıntım vardı çift ekran kartı vardı ne yaptıysam sorun düzelmiyordu win 10 64 sürümünde böyle oluyordu win 7 64 geçince düzelmişti istersen 64 bit geç yada sen driveri kur yinede aygıt yöneticinde pc kapatacagın zaman devredışı bırak yeniden başlat büyük ihtimal pc normal açılacaktır tekrar aygıt yöneticinsen etkinleştir ama bunu her pc açılışında bir kere masus yapman lazım
ustam şimdi kasadan makineyi çıkarıp ekran kartına 2 mermi sıkasım var da :) fakat benim aklımın almadığı nokta ya 2 yıl fazladır format bile atmadan kullanıyordum. son günlerde böyle sorun çıkarınca format deniyim dedim.Atınca düzeldi ama driveri kurunca aynı!!!Ben sorunun köküne inmek istiyorum aslında.Sorunun kaynağı ne?

ustam şimdi kasadan makineyi çıkarıp ekran kartına 2 mermi sıkasım var da :) fakat benim aklımın almadığı nokta ya 2 yıl fazladır format bile atmadan kullanıyordum. son günlerde böyle sorun çıkarınca format deniyim dedim.Atınca düzeldi ama driveri kurunca aynı!!!Ben sorunun köküne inmek istiyorum aslında.Sorunun kaynağı ne?
pc beni değiştir diyor olabilir.:) win 7 64 bit dene derim

driver pack online var her formattan sonra onu yapıyorum tüm ekran kartı driverleri falan otomatik yüklüyor onu denemediysen bir dene

Bilgisayar açılışı beya uzun sürüyor önce windows yazısını sonra Hoş geldiniz yazısını bekliyoruz öyle açılıyor.
Açılışta otomatik başlatıan program yok. Bir 360 var. Bir de yazıcının.

Nedeni ne olabilir? Harddiskten olduğundan şüpheleniyorum az buçuk.

Bilgisayar açılışı beya uzun sürüyor önce windows yazısını sonra Hoş geldiniz yazısını bekliyoruz öyle açılıyor.
Açılışta otomatik başlatıan program yok. Bir 360 var. Bir de yazıcının.

Nedeni ne olabilir? Harddiskten olduğundan şüpheleniyorum az buçuk.
hdsentinel isimli programı kurup health yüzde kaç söylermisin

Geri
Üst Alt