Yardım Mastek U8 Smart Watch MT6260MA U8 Yazılım İsteği

Selamınaleyküm Öncelikle...
Elimde fotoğraflarda gördüğünüz saatten var.Yazılımı çok kötüydü hiçbirşey yoktu menüde falan,bende dayanamayıp internetten yazılımlar indirdim.İlkiyle başladım başlamaz olaydım.Yazılımı başarılı bir şekilde atıyor fakat dokunmatik ve güç tuşu vs. çalışmıyor.Diğerlerindede aynı sorun.
Daha sonra orjinal yazılımını aramaya başladım fakat hiçbir yerde bulamadım.
Elinde bu saatten olan varsa yedek alıp atarsa çok mutlu olurum.
SATIN ALDIĞIM ADRES(1 SENE ÖNCE ALDIĞIM İÇİN 30 TL:D):Mastek U8 Smart Watch Akıllı Saat

KISACA ÖZELLİKLER (SAATTE YAZILIM OLMADIĞI İÇİN USB'DEN HAFIZA TESTİ RAM TESTİ VS. YAPILMIYOR)
İŞLEMCİ:MT6260MA

HAFIZA:24+32 (NOR)
DESTEKLEDİĞİ ROM BOYUTU MAKS 3MB

Ekli dosyalar

• IMG_20191121_110017.jpg
    IMG_20191121_110017.jpg
    3.8 MB · Görüntüleme: 35
Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamınaleyküm Öncelikle...
Elimde fotoğraflarda gördüğünüz saatten var.Yazılımı çok kötüydü hiçbirşey yoktu menüde falan,bende dayanamayıp internetten yazılımlar indirdim.İlkiyle başladım başlamaz olaydım.Yazılımı başarılı bir şekilde atıyor fakat dokunmatik ve güç tuşu vs. çalışmıyor.Diğerlerindede aynı sorun.
Daha sonra orjinal yazılımını aramaya başladım fakat hiçbir yerde bulamadım.
Elinde bu saatten olan varsa yedek alıp atarsa çok mutlu olurum.
SATIN ALDIĞIM ADRES(1 SENE ÖNCE ALDIĞIM İÇİN 30 TL:D):Mastek U8 Smart Watch Akıllı Saat

KISACA ÖZELLİKLER (SAATTE YAZILIM OLMADIĞI İÇİN USB'DEN HAFIZA TESTİ RAM TESTİ VS. YAPILMIYOR)
İŞLEMCİ:MT6260MA

HAFIZA:24+32 (NOR)
DESTEKLEDİĞİ ROM BOYUTU MAKS 3MB
Ana kart üstündeki numaralar ile Google'da arama yapın büyük ihtimalle bulursunuz.

Cihazın modelini tam bilseydik daha hızlı yardımcı olurduk

Size tavsiyem needrom ve xda sitelerinde u8 mtk6260ma ile alakalı bütün romları denemeniz birinden biri uyacaktır, dikkat etmeniz gereken U8'in 6261 romu da var sen büyük ihtimale bunu atmışsın o hatayı alıyorsun U8 6260ma romlarını arat needrom ve xda'da mutlaka bir sonuca varirisin

Vallahi bütün hepsini denedim hiçbiri olmuyor yüklenenlerde de güç tuşu ve dokunmatik çalışmıyor.Kesin çözüm elinde olan birinde ROM yedeğini alıp paylaşması olur.Hatta Çince bile aradım saat çin mali olduğu için ama yinede çıkmıyor.4 PDA diye bir site var ondaki bütün romlari denedim onlarda olmadı. Saat açılıyor ama batarya dolum ekranında kalıyor tuşlar çalışmadığı için

C5-Mobile cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Size tavsiyem needrom ve xda sitelerinde u8 mtk6260ma ile alakalı bütün romları denemeniz birinden biri uyacaktır, dikkat etmeniz gereken U8'in 6261 romu da var sen büyük ihtimale bunu atmışsın o hatayı alıyorsun U8 6260ma romlarını arat needrom ve xda'da mutlaka bir sonuca varirisin
Vallahi bütün hepsini denedim hiçbiri olmuyor yüklenenlerde de güç tuşu ve dokunmatik çalışmıyor.Kesin çözüm elinde olan birinde ROM yedeğini alıp paylaşması olur.Hatta Çince bile aradım saat çin mali olduğu için ama yinede çıkmıyor.4 PDA diye bir site var ondaki bütün romlari denedim onlarda olmadı. Saat açılıyor ama batarya dolum ekranında kalıyor tuşlar çalışmadığı için

C5-Mobile cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durup durup satın aldığınız adresi paylaşmanızın anlamı nedir ?

SP FLASH TOOL TEST SONUÇLARI
=============== Memory Detection Report ===============

Internal RAM:

Size = 0x0000D000 (52KB)

External RAM:

Type = SRAM

Size = 0x00400000 (4MB/32Mb)

NOR Flash:

Device ID = "[WINBOND] W25Q32BV" (226)
Size = 0x00300000 (3MB/24Mb)

NAND Flash:

ERROR: NAND Flash was not detected!

============ NOR Test ============

Address Bus Test(High Address Pins):
OK!

SAATE AİT DETAYLI FOTOĞRAFLAR

Ekli dosyalar

• IMG-20191123-WA0002.jpg
    IMG-20191123-WA0002.jpg
    240.6 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_20191123_103614.jpg
    IMG_20191123_103614.jpg
    265.8 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG-20191123-WA0000.jpg
    IMG-20191123-WA0000.jpg
    243.2 KB · Görüntüleme: 13

Fotoğraflarda Başka Bir Sitenin Reklamı Bulunmakta
Fotoğraf Atacaksanız Kendi Çektiğiniz Fotoğrafı Atın

Fotoğraflarda Başka Bir Sitenin Reklamı Bulunmakta
Fotoğraf Atacaksanız Kendi Çektiğiniz Fotoğrafı Atın
ben çekmiştimde zaten başka sitede de paylaşmıştım burdada paylaşayım dedim site kendi yazmış fotonun üstüne farketmedim kusura bakmayın forumlarla pek ilgilenmediğim için :(

Geri
Üst Alt