Bilgi Maui Meta için BPLG Dosyası Çekme - Çok Basit

sıgma box var sende dımı.nasıl nyapamıyorsun sıgma box mı dongle mı

Buda benden olsun.

62a041eb717f078998d8830b89d6832d.jpg
Bu adımı çözemedim telefonum umidigi power telefonda naotiysam bsaramadim telefonum yazılımını PC ye attım son versiyonu PC demi yapılacak bu adim

Bu adımı çözemedim telefonum umidigi power telefonda naotiysam bsaramadim telefonum yazılımını PC ye attım son versiyonu PC demi yapılacak bu adim
Komutların Hepsi PC Den Girilecek

Cihazı Adb ile pc ye bağla. Sonra CMD ekranından komut ver

aynı sorun bendede var lg q60 yapamadım yokmu hala bir cozum

aynı sorun bendede var lg q60 yapamadım yokmu hala bir cozum
Uluslararası büyük markalar artık mediatek cihazları kilitliyor, tıpkı samsung gibi belli bi süre sonra güvenlik yamasını güncelliyorlar, eskiden olduğu gibi mediatek cihazlara (lg, alcatel gibi) şak diye imei atamıyorsun, ancak box lar ile atılıyor, onlar da çoğu modeli desteklemiyor.

Uluslararası büyük markalar artık mediatek cihazları kilitliyor, tıpkı samsung gibi belli bi süre sonra güvenlik yamasını güncelliyorlar, eskiden olduğu gibi mediatek cihazlara (lg, alcatel gibi) şak diye imei atamıyorsun, ancak box lar ile atılıyor, onlar da çoğu modeli desteklemiyor.
MTK kendini baya geliştirdi. Eskisi gibi değil. Qualcom CPU dan daha iyi güvenlik sağlıyor.​

adb driver kurmuş olmanız gerek o dosyayı görmek için.
Kurduktan sonra adb klasörü C:/adb olarak görürsünüz
merhaba bende yeni çıkan umidigi F2 var. bu bahsettiğiniz adb yi bilgisayara kurdum ama çalıştırınca ekrana cmd gelip bir sıralı yazılar görünüp gidiyor. cmd yi kendim açıp yazdığım zamanda adb komutunu tanımıyor

Geri
Üst Alt