Bilgi Maui Meta için BPLG Dosyası Çekme - Çok Basit

merhaba bende yeni çıkan umidigi F2 var. bu bahsettiğiniz adb yi bilgisayara kurdum ama çalıştırınca ekrana cmd gelip bir sıralı yazılar görünüp gidiyor. cmd yi kendim açıp yazdığım zamanda adb komutunu tanımıyor

PS C:\adb> adb devices
List of devices attached
F220191000012583 device

PS C:\adb> adb pull /ect/mddb c:/mtkf2
adb: error: failed to stat remote object '/ect/mddb': No such file or directory
PS C:\adb>

bu şekiide kalıyor ekran

Acaba telefon tarafında bir ayar mı eksik? hata ayıklama ve oem kilit açmayı açtım.
etc/mddb gibi bir dosya blunamadı diyor. Bu arada telefon android 10
acaba dosya ismi farklı mı olması gerekiyor?

PS C:\adb> adb devices
List of devices attached
F220191000012583 device

PS C:\adb> adb pull /ect/mddb c:/mtkf2
adb: error: failed to stat remote object '/ect/mddb': No such file or directory
PS C:\adb>

bu şekiide kalıyor ekran

Acaba telefon tarafında bir ayar mı eksik? hata ayıklama ve oem kilit açmayı açtım.
etc/mddb gibi bir dosya blunamadı diyor. Bu arada telefon android 10
acaba dosya ismi farklı mı olması gerekiyor?
Telefonu Okuyor Aynı İşlemi Minimal ADB Fastboot Setup Kurup Deneyin

Telefonunuzda adb yi açın minimal adb fastboot programına adb pull /system/etc/mddb/ bu komutu yazın masaüstüne BPLG dosyası gelmiş olacaktır.
Sonrasında maui meta ile repair işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Dediğinizi yaptığım da aşağıdaki gibi bir hata alıyorum. çözemedim bir türlü. Sorun ne olabilir acaba?

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>adb devices
List of devices attached
F220191000012583 device

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>adb pull /system/etc/mddb/
adb: error: failed to stat remote object '/system/etc/mddb/': No such file or directory

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>

Ekli dosyalar

• adb1.png
    adb1.png
    53.4 KB · Görüntüleme: 5
Dediğinizi yaptığım da aşağıdaki gibi bir hata alıyorum. çözemedim bir türlü. Sorun ne olabilir acaba?

List of devices attached
F220191000012583 device

adb: error: failed to stat remote object '/system/etc/mddb/': No such file or directory

pc okumamıs adb shell yazinca ekrandan izin verin adb ye adb yi kabul etmediniz diye böyle olmus.

List of devices attached
F220191000012583 device

Bazı yeni modellerde Bplg almıyor malesef.

selamun aleyküm arkadaşlar bu sadece rootlu cihazlarda geçerli bi şeymi

selamun aleyküm arkadaşlar bu sadece rootlu cihazlarda geçerli bi şeymi
Hayır Root şart değil

List of devices attached
F220191000012583 device

Ustam adb shell yazma bunu dene
adb pull /system/etc/apdb/

adb pull /system/etc/mddb/ komutunu girince "does not exist" diyor konumda bişey bulamıyor.
yazınca "APDB_MT6761_S01__W1907" ve "APDB_MT6761_S01__W1907_ENUM" isimli iki dosya çekiyor.
bunlar doğru dosyalarmı? başka dosya çekmiyor çünkü.
cihaz "a6 mini"

adb pull /system/etc/mddb/ komutunu girince "does not exist" diyor konumda bişey bulamıyor.
yazınca "APDB_MT6761_S01__W1907" ve "APDB_MT6761_S01__W1907_ENUM" isimli iki dosya çekiyor.
bunlar doğru dosyalarmı? başka dosya çekmiyor çünkü.
cihaz "a6 mini"
Maui v10 ile deneyin işleminizi
Modemi otomatik alır cihazdan.

mrb
daha önce adb pull /system/etc/mddb/ bu komutuyla mddb yedeği oluşturmuştum(5 adet dosyalı olan)
şuan da telefonda şebeke sorunu yaşıyorum, oluşturduğum mddb yedeğini tekrar nasıl yükleyebilirim.

MediaTek Helio P25 (MT6757CD) İşlemci

Varsa MT6757CD Nvram data file dosyası gerekli.
Teşekkürler.

mrb
daha önce adb pull /system/etc/mddb/ bu komutuyla mddb yedeği oluşturmuştum(5 adet dosyalı olan)
şuan da telefonda şebeke sorunu yaşıyorum, oluşturduğum mddb yedeğini tekrar nasıl yükleyebilirim.

MediaTek Helio P25 (MT6757CD) İşlemci

Varsa MT6757
Nvram data file dosyası gerekli.
Teşekkürler.

MRB

Şebeke sorunu yaşıyorum, dediğiniz yöntem ile ( adb pull /system/etc/mddb/) daha önce oluşturduğum bir mddb dosyası var,geri nasıl telefona yazdırabilirm

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı2.JPG
    Ekran Alıntısı2.JPG
    35.9 KB · Görüntüleme: 10
MRB

Şebeke sorunu yaşıyorum, dediğiniz yöntem ile ( adb pull /system/etc/mddb/) daha önce oluşturduğum bir mddb dosyası var,geri nasıl telefona yazdırabilirm
Merhaba bu dosya şebeke sorunu çözmek için kullanılmaz maalesef imei repair için kullanılır Maui Meta aracı ile işlem yaptıgınızda seçilir ardından imei yazılır

şebeke sorunu için ne yapabilirm,cihaz imei repair sonrası sebeke gelmiyor ,yazılımı tekrar attım fakat açılışta 'nvram warning err = 0x10 ' hatası çıkıyor. Elimde nvram+nvdata dosyaları yok, mt6757cd işlecili telefon

şebeke sorunu için ne yapabilirm,cihaz imei repair sonrası sebeke gelmiyor ,yazılımı tekrar attım fakat açılışta 'nvram warning err = 0x10 ' hatası çıkıyor. Elimde nvram+nvdata dosyaları yok, mt6757cd işlecili telefon
Cihazın modeli nedir Ve burası uygun konu değil yeni konu açarsanız daha hızlı cevap alırsınız.

Geri
Üst Alt