Hızlı Link Maui Meta Tüm Modem Versiyonları Bir Arada İndir

Benim işlemcim Mtk 6763 modem dosyası yok bunların içinde nasıl olucak mesela 6753-55 bunlardan biri olurmuki

Selamun aleyküm serdar abinin bu konusunu gördükten sonra biraz araştırma yaptım şöyle bir dosya buldum. İçinde Maui meta programı ve windows xp,7,8,10 driverleri mevcut diğer dosyalarda BPLG dosyaları ve ne olduğunu bilmediğim başka dosyalar var.

Ekli dosyayı görüntüle 813

Merhaba kardesim. Ben mtk 6761 cihazi icin modem dosyasi bulamiyorum. BPLG dosyasini bylamiyorum yardim ede bilirmisin. Cihaz redmi 6a

Dostlarım merhaba

Yardımcı olursanız minnettar kalırım 48 saattir dosyayı bulamıyorum kendim cihazı pcye bağladım kendi modem dosyasını alayım dedim yok sürekli hata alıyorum.

Lemfo lemx akıllı saatim var imei tanimlaticam ama mtk 6739 dosyasını yabancı forumlarda bile bulamadım nasıl yaparım sizce ?

Dostlarım merhaba

Yardımcı olursanız minnettar kalırım 48 saattir dosyayı bulamıyorum kendim cihazı pcye bağladım kendi modem dosyasını alayım dedim yok sürekli hata alıyorum.

Lemfo lemx akıllı saatim var imei tanimlaticam ama mtk 6739 dosyasını yabancı forumlarda bile bulamadım nasıl yaparım sizce ?
Merhaba modem dosyası gerektirmeyeblir daha önce mtk işlemcili saate repair yapmıştım yarın dükkana geçince size yardımcı olucam inşallah.

Mesajımı düzelttim size yarın yardımcı olurum. İmei onarımı konusunda.
Teşekkürler bu arada dün saat brick hale gelmişti neyse ki yabancı forumlardan rom dosyası bulup tanımladım saat açıldı ama imei işi yine kaldı tsk ilginiz için iyi geceler

• Beğen
Tepkiler: Cvt
Mesajımı düzelttim size yarın yardımcı olurum. İmei onarımı konusunda.
Teşekkürler bu arada dün saat brick hale gelmişti neyse ki yabancı forumlardan rom dosyası bulup tanımladım saat açıldı ama imei işi yine kaldı tsk ilginiz için iyi geceler

Geri
Üst Alt