Meizu 7 Pro Plus Root

braveturks

Üye
Meizu 7 Pro Plus Root için uygulayacağımız bu yöntemi diğer Meizu modellerinde de deneyebilirsiniz. Meizu diğer telefonların aksine root yetkisini içinde barındıran bir telefon. Tek yapmamız gereken root yetkisini aktif hale getirmek.
Şimdi yapmamız gerekenleri sırası ile yazalım.

1/ Ayarlar => Parmak izi & Güvenliği=> Uygulama Kilidi => Meizu Hesabı => Pin kode ekleyin.
2/ Playstore 'dan QuickShortcutmaker indirin.
3/ Uygulamayı açın ve "meizu" yazın ve aratın. karşınıza "Meizu Hesabı" gelecek hemen altında "com.meizu.account" yazıyor olacak. Sekmeyi tıklayıp genişletelim.
Alt menulerde şunu bulmamız gerekiyor. "com.meizu.root.OpenSystemRightActivity"
"com.meizu.account/com.meizu.root.OpenSystemRightActivity"
üzerine tıklayalım ve gelen sayfadan create diyelim. Create deyince uygulamalar kısmında "meizu hesabı" diye bir ikon belirecek. Bunu tıklayalım ve gelen yönergeleri takip edelim. İşlem bu kadar.

20180809_161012.jpg

20180809_161130.jpg

20180809_161452.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Meizu 7 Pro Plus Root için uygulayacağımız bu yöntemi diğer Meizu modellerinde de deneyebilirsiniz. Meizu diğer telefonların aksine root yetkisini içinde barındıran bir telefon. Tek yapmamız gereken root yetkisini aktif hale getirmek.
Şimdi yapmamız gerekenleri sırası ile yazalım.

1/ Ayarlar => Parmak izi & Güvenliği=> Uygulama Kilidi => Meizu Hesabı => Pin kode ekleyin.
2/ Playstore 'dan QuickShortcutmaker indirin.
3/ Uygulamayı açın ve "meizu" yazın ve aratın. karşınıza "Meizu Hesabı" gelecek hemen altında "com.meizu.account" yazıyor olacak. Sekmeyi tıklayıp genişletelim.
Alt menulerde şunu bulmamız gerekiyor. "com.meizu.root.OpenSystemRightActivity"
"com.meizu.account/com.meizu.root.OpenSystemRightActivity"
üzerine tıklayalım ve gelen sayfadan create diyelim. Create deyince uygulamalar kısmında "meizu hesabı" diye bir ikon belirecek. Bunu tıklayalım ve gelen yönergeleri takip edelim. İşlem bu kadar.

Çok faydalı bir konu olmuş hocam emeğine sağlık. Bende bir tanesi ile uğraştım. Yaptım ama beni mahvetti.

Ben denedim. Bu şekilde oluyor. Daha önce birisi forumda konu açmıştı. Orada elimde cihaz olmadığı için net bir şey bulamamıştım. Şimdi çözümü var artık. Bu konu hakkında da çok fazla bir çözüm yok. İlk Türkçe kaynak.

Ben denedim. Bu şekilde oluyor. Daha önce birisi forumda konu açmıştı. Orada elimde cihaz olmadığı için net bir şey bulamamıştım. Şimdi çözümü var artık. Bu konu hakkında da çok fazla bir çözüm yok. İlk Türkçe kaynak.
Aynen hocam o yüzden dedim ya çok güzel bir konu olmuş. İlk Türkçe kaynak bizim site olacak. İnşallah başka siteler bu ve bunun gibi konularımızı çalmazlar.

Teşekkürler Paylaşım İçin Eline Sağlık.

yurtdışı note 8 için bir işe yaramıyor.Kısayol bir türlü masaüstüne oluşmuyor.Fikri olan var mı ?

Geri
Üst Alt