Yardım Meizu M5C Açılmıyor

Modoc

Özel Üye
Merhaba Ustatlar Simdiden Tessekurler
Elimde Bugun Bir Tane Meizu M5C Telefonu var telefonda desen kilidi oldu icin format attim bilgisayar ile
sp flash tool ile mt 6737 scatteri ile sadece auto format yapdim ve islem basarili oldu
ve simdi telefonu acilmiyor bende arka kapaini cikartim bataryasini cikarim yedinden takdim telefon yine acilmiyor ama bilgisayar usb ile baglandii zaman goruyor bilgisayarda driverler kisminda gozukuyor port mtk olarak telefona simdi flash tool ile frimware yuklemeye calisirken
S_AUTH_HANDLE_IS_NOT_READY (5000)
Boyle Bir Hara veriyor Miracle ile yazilim yapdiim zaman 7 ve 11 oldugu zaman kapatiyor kendini Miracle Beyler Telefon 2 gun bende yardimci olursaniz sevinirim

Tahminim şu: scatter üzerinden frp için yaptığın format partisyonun dışına taşmış veya yanlış bir bölgeyi silmişssin. partisyonların bütünlüğü bozulduğu için de cihaz açılmıyor. Öncelikle cihazı kapandığından emin olman lazım. Ardından cihazın kesin yazılımı bul ve yükle. Ayrıca bazı firmalar cihaza özel auth dosyası hazırlar ki bu güvenli ön yükleme amacı taşır. sanırım senin yükleme sorunun da bundan kaynaklanıyor.
Gizli İçerik
Cihaz yazılımın burada, auth dosyası da burada

Tahminim şu: scatter üzerinden frp için yaptığın format partisyonun dışına taşmış veya yanlış bir bölgeyi silmişssin. partisyonların bütünlüğü bozulduğu için de cihaz açılmıyor. Öncelikle cihazı kapandığından emin olman lazım. Ardından cihazın kesin yazılımı bul ve yükle. Ayrıca bazı firmalar cihaza özel auth dosyası hazırlar ki bu güvenli ön yükleme amacı taşır. sanırım senin yükleme sorunun da bundan kaynaklanıyor.
[Gizli içerik]
Deneycem Ustat Insallah Olur Yarin Bakcam Ilk Is

[Gizli içerik]
Hocam
1561096895259.png
El Atarmisin

Ustam preloder tık kaldır öyle dene sonra işlem basalari olursa bu sefer sadece preloder seç onu yükle

Hocam Yapdim yine olmiuyor ayni hatani veriyor
Pc yi sınama modunda aç imza zorlamayı devredışı bırak scatter üzerinden format yap sonra yazılım dene usta sana sunuda diyim 4_5 kez dene bazen ilk USB tak bazen ise USB takmadan ilk yazılımı çalıştır sonra usb tak

Pc yi sınama modunda aç imza zorlamayı devredışı bırak scatter üzerinden format yap sonra yazılım dene usta sana sunuda diyim 4_5 kez dene bazen ilk USB tak bazen ise USB takmadan ilk yazılımı çalıştır sonra usb tak
ustat iletisim kurmak yasak dimi nasil baska cur yardimci ola bilirsin bana >?

Usta bilgisayarı sınama moduna al dediklerimi yap inşallah sonuç bakalım

Usta PC yeniden başlatırken F8 ard arda baş sonra seçenekler gelecekler sürücü imza zorlamayı devredışı bırak seçeneğinin üstüne gel enter de PC öyle acilacak sonra işlemleri dediğim şekilde tekrar dene

Donanımsal olabilir belki ustam bende böyle oluyordu ben 3-5 defa ard arda yapıyordum oluyordu

Geri
Üst Alt