Çözüldü Meizu M5S M612H IMEI Repair İşlemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UGUR1453

Üye
Meizu M5S M612H imei repair işlemi yapmam lazım yardım

Çözüldü - Meizu M5S M612H IMEI Repair İşlemi

8e87eb77-da55-4849-88f2-f76939260037.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cihaz MTK işlemcili MUAİ META bunu 2 dakikada halleder.

Cihazınızın işlemcisini öğrenmek için cpu z uygulamasını inidirin daha sonra Bu konudan faydalanarak işlem yapabilirsiniz.

Cihazınız MT6753 işlemcili nv dosyasını bulup işlemi deneyin işlem başarısız olursa sizin için tekrar göz atalım.

Cihazınız MT6753 işlemcili nv dosyasını bulup işlemi deneyin işlem başarısız olursa sizin için tekrar göz atalım.
buldum ve indirdim dosya adı şu: BPLGUInfoCustomAppSrcP_MT6753_S00_MOLY_LR9_W1444_MD_LWTG_MP_V16_P10_1_lwg_n

Şimdi bu vodeoyu izleyerek işlemini yapmaya çalış.
Bu arada mtk driver mutlaka indirip kur aksi takdirde işlemi yapamazsın.

Miracle box ediyor ettim ben bi cok kez

Hocam Konunuza
Şimdi bu vodeoyu izleyerek işlemini yapmaya çalış.
Bu arada mtk driver mutlaka indirip kur aksi takdirde işlemi yapamazsın.

Hocam Merhaba Simdiden Tessekurler Bende Maui Meta Hakkinda Bir Kac Sorum Olacakdir Elime Her Turlu MTK Telefonlara Gecdi Bilgisayarda MTK Driverleri Kurulu Yani NCK Miracle Ile Guzelce Repair Islevi Yapa biliyorum ama Maui meta telefonu hic bir zaman gormuyor yardimci ola bilirmisin

Cihazdan cihaza kullanım farklılıkları var hangi cihazda işlem yapacaksanız işlemi yapacağınız cihazı baz alarak farklı versiyonları indirip işleme o şekilde başlamalısınız.

s.a aynı cihaz bendede var ime yi atıcam ama bi türtü pc mtk ları kabul etmiyo ünlem işareti çıkıyo bi türlü düzeltemedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt