Stock Rom Meizu M5S Stock Rom

jumyaz

VIP Üye
Flyme 7.8.8.3.1

Arkadaşlar eğer telefonunuz hard birick oldu ise aşağıdaki işlemleri gerçekleştiriniz.
Cihazınız normal bir şekilde açılacaktır.​

1. Flash_tool.exe ac
2. DOWNLOAD AGENT kısmına arşiv içinde bulunan not2_da.BIN dosyasını seçin
3. P[/B]reloader tikini kaldırın. İşaretli olmasın

11401684.jpg

Eğer telefonunuzda sadece açılıp kapanma sorunu var ise sadece recovery işaretli olacak şekilde yükleme başlatın.​

Ekran kilidini unuttuysanız da sadece userdata seçip yükleme işlemini gerçekleştirin.
İşlemler başarılı bir şekilde daha önceden denenmiştir.

İndir Rom

SP FlashTool

Takıldığınız bie yer olursa yorum kısmına sıkıntınızı belirtiniz. Yardımcı olmaya çalışacağız.

Payşatığım dosyaları telefonunuza yüklerseniz veya işlemleri uygularsanız tüm sorumluluğu almışsınız demektir.
Ben ve GSMTURKEY.NET ailesi hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
işlem başarlı amma ekrana Flyme yazılıb kaldı yardım ederseniz sevinirim

çok teşekkürler valla.dünden beri kaç saat oldu bilmiyorum uğraşıyordum iyiki burayı açmışım tak diye oldu format atıldı.çok teşekkürler.

Flyme 7.8.8.3.1

Arkadaşlar eğer telefonunuz hard birick oldu ise aşağıdaki işlemleri gerçekleştiriniz.

Cihazınız normal bir şekilde açılacaktır.

1. Flash_tool.exe ac
2. DOWNLOAD AGENT kısmına arşiv içinde bulunan not2_da.BIN dosyasını seçin
3. P[/B]reloader tikini kaldırın. İşaretli olmasın

Ekli dosyayı görüntüle 68

Eğer telefonunuzda sadece açılıp kapanma sorunu var ise sadece recovery işaretli olacak şekilde yükleme başlatın.

Ekran kilidini unuttuysanız da sadece userdata seçip yükleme işlemini gerçekleştirin.
İşlemler başarılı bir şekilde daha önceden denenmiştir.

İndir Rom

SP FlashTool

Takıldığınız bie yer olursa yorum kısmına sıkıntınızı belirtiniz. Yardımcı olmaya çalışacağız.

Payşatığım dosyaları telefonunuza yüklerseniz veya işlemleri uygularsanız tüm sorumluluğu almışsınız demektir.
Ben ve GSMTURKEY.NET ailesi hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.
İndir Rom link silinmiş, yedek varsa eklermisiniz.

Geri
Üst Alt